Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2007, 18:18

autor: Major Doktor Upiorna

Carnival games zmierza do właścicieli konsoli Wii

Nie da się ukryć, że największy atut konsoli Wii, jakim jest jej unikalne sterowanie dostrzega się podczas konfrontowania swojej zręczności z szeregiem zabawnych mini-gier. Doskonale wiedzą o tym osoby, które kiedykolwiek miały do czynienia z takimi tytułami, jak Wii Sports, Wii Play czy Rayman Raving Rabids.

Nie da się ukryć, że największy atut konsoli Wii, jakim jest jej unikalne sterowanie dostrzega się podczas konfrontowania swojej zręczności z szeregiem zabawnych mini-gier. Doskonale wiedzą o tym osoby, które kiedykolwiek miały do czynienia z takimi tytułami, jak Wii Sports, Wii Play czy Rayman Raving Rabids. Zdają sobie z tego sprawę również firmy developerskie, które co rusz zapowiadają kolejne pozycje tego typu dedykowane wymienionej platformie sprzętowej.

Carnival games zmierza do właścicieli konsoli Wii - ilustracja #1

Przedstawiciele studia 2K Games oznajmili właśnie, że przygotowują projekt o nazwie Carnival Games, który ma stanowić zbiór dwudziestu pięciu szalonych mini-gier, polegających przykładowo na wrzucaniu piłek do kanek na mleko. Przystępując do Testu Siły wykona się szereg zadań wymagających operowania Wii-kontrolerem z odpowiednią intensywnością i dokładnością. Biorąc udział w zabawie użytkownik otrzyma szansę na zdobycie jednej z dwustu pięćdziesięciu nagród na czele z hełmami Wikingów i pirackimi ubraniami.

Carnival Games zagości na sklepowych półkach już w czasie nadchodzącego lata. Developerzy wyjawili, że cena tej pozycji powinna wynosić 40 USD (w przeliczeniu ok. 115 PLN).