Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2006, 11:57

autor: Krooliq

Barrow Hill już dostępne

Utrzymana w iście horrorowym klimacie przygodówka o nazwie Barrow Hill, autorstwa zespołu developerskiego Shadow Tor Studios, jest już dostępna do kupienia. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, program jest rozprowadzany wyłącznie za pośrednictwem internetowego systemu dystrybucji.

Utrzymana w iście horrorowym klimacie przygodówka o nazwie Barrow Hill, autorstwa zespołu developerskiego Shadow Tor Studios, jest już dostępna do kupienia. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, program jest rozprowadzany wyłącznie za pośrednictwem internetowego systemu dystrybucji, a wszyscy zainteresowani mogą go nabyć na tej stronie. Jego koszt to 25,99 USD (w cenę zostały już wliczone koszty przesyłki).

Osobom, które przed podjęciem decyzji o zakupie Barrow Hill chciałyby wypróbować i zobaczyć grę w akcji, polecamy pobranie jej wersji demonstracyjnej, dostępnej w naszym dziale Pliki. Jej rozmiar to 90 MB.

Barrow Hill już dostępne - ilustracja #1

 

Przypomnijmy, że fabuła Barrow Hill koncentruje się wokół słynnego kamiennego kręgu, zlokalizowanego w historycznie potwierdzonej, aczkolwiek nie istniejącej już dziś tytułowej miejscowości. A gracz wciela się w rolę archeologa, badającego tamtejsze tereny.

Barrow Hill już dostępne - ilustracja #2

 

Więcej informacji na temat omawianej produkcji znajdziecie na łamach naszego serwisu: