Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2011, 17:40

autor: Soviet

Aktorzy do GTA V poszukiwani

Serwis Ripten wyszperał na stronie z ogłoszeniami dla aktorów ciekawą ofertę zamieszczoną przez Take-Two.

Serwis Ripten wyszperał na stronie z ogłoszeniami dla aktorów ciekawą ofertę zamieszczoną przez Take-Two. Amerykański wydawca poszukuje osób, które zainteresowane są wcieleniem się w postaci, które ujrzymy najpewniej w kolejnej części Grand Theft Auto. Skąd pewność, że chodzi właśnie o serię GTA? W ogłoszeniu pojawia się bowiem imię Jamesa Pedeastona, znanego z czwartej części sztandarowego tytułu Rockstar.

Najwierniejsi fani serii mogą pamiętać Jamesa ze stacji radiowej WCTR, jednej z kilku rozgłośni, które słuchaliśmy jako Niko Bellic. W ogłoszeniu zamieszczono także krótkie charakterystyki bohaterów. Przy Pedeastonie czytamy: "pedofil-aktywista, niedawno wypuszczony z więzienia w Indonezji". Koresponduje to z informacjami, których słuchaliśmy w radio WCTR, gdzie wspominano o aresztowaniu Jamesa.

Aktorzy do GTA V poszukiwani - ilustracja #1

Opisano także cztery pozostałe postacie. Matthew to "zwolennik Partii Liberalnej, wierzący w teorię spiskową, według której Republikanie chcą zniszczyć Amerykę". Jose, nie mniej ciekawy osobnik, jest święcie przekonany, że "technologia to trucizna niszcząca środowisko naturalne". Jedyna w tym gronie kobieta, Samantha "ma obsesję na punkcie orgii i marzy o staniu się gwiazdą Hollywoodu". Ostatni jest Anthony, chłopiec w wieku 10-15 lat, którego scharakteryzowano jako "mówiącego szybko chłopaka, walczącego o prawa mające umożliwić nieletnim picie alkoholu i uprawianie seksu".

Nie wiadomo czy ogłoszenie to jest autentyczną próbą zrekrutowania aktorów, czy też ma być tylko częścią kampanii promocyjnej. Na to drugie wskazywałaby ostatnia aktywność Take-Two, które zarejestrowało kilka dziwnych domen internetowych. Na stronie australijskiej organizacji przyznającej grom kategorie wiekowe pojawił się także wpis mający sugerować kolejną cześć Grand Theft Auto. Serwis twitter przyniósł natomiast informacje o rzekomym zatrudnieniu Gilberta Gottfrieda, który miał podłożyć głos pod jedną z postaci.