Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Deus Ex: Bunt Ludzkości

Kompatybilność wsteczna Xbox One obsłuży gry na kilku płytach

Arantasar, 15 maja 2016, 13:05

Firma Microsoft ogłosiła, że konsola Xbox One w ramach kompatybilności wstecznej będzie obsługiwała także tytuły, które zostały wydane na kilku płytach. Pierwszą taką grą jest dostępny już Deus Ex: Bunt Ludzkości - Director's Cut.

Deus Ex: Mankind Divided – oczekiwania i obawy

Meehow, 20 kwietnia 2015, 15:40

Deus Ex: Mankind Divided, po znakomitym Buncie Ludzkości, jest kolejnym pełnoprawnym prequelem do kultowego Deus Ex z 2000 roku. Poprzednik ustawił poprzeczkę bardzo wysoko, a oficjalne zapowiedzi i efektowny zwiastun tylko zaostrzyły apetyty fanów cyberpunku. Czy jednak ulepszanie bardzo udanej może zakończyć się wyłącznie sukcesem?

Interakcja z NPC-ami czyli "odgrywanie roli” w cRPG-ach

BattleAxe, 27 października 2014, 17:15

Zastanawialiście się kiedyś w jaki sposób "odgrywa się role" w komputerowych RPG-ach? Na czym polega interakcja z postaciami niezależnymi i towarzyszami z drużyny?

Deus Ex: Mankind Divided – Square Enix rejestruje nowy znak towarowy

Ender, 29 marca 2014, 07:20

Firma Square Enix zarejestrowała nowy znak towarowy – Deus Ex: Mankind Divided. We wniosku koncern zaznaczył, że odnosi się on między innymi do gier komputerowych. Niewykluczone więc, że taki tytuł będzie nosiła kolejna i niezapowiedziana jeszcze pełnoprawna odsłona cyberpunkowej serii Deus Ex.

Wieści ze świata (Assassin’s Creed Unity, Deus Ex: Human Revolution) 26/3/14

Sarge, 26 marca 2014, 12:45

Dziś piszemy m.in. o wzmiance na temat Assassin's Creed Unity, fanowskim filmie Deus Ex: Human Revolution, zwolnieniach w zespołach wchodzących w skład SCE Worldwide Studios, a także o nadchodzącym wyłączeniu usługi Steam Greenlight. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Deus Ex: Bunt Ludzkości - ulepszony poradnik już dostępny

Góral, 5 lutego 2014, 12:23

W związku z ukazaniem się gry Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut i niedawnym udostępnieniu produkcji w miesięczniku CD Action, przygotowaliśmy dla Was kompilację wszystkich sześciu dostępnych do tej pory poradników Deus Ex: Bunt Ludzkości. Dodatkowo uzupełniliśmy solucję o zmiany wprowadzone w najnowszej wersji produkcji.

Nowy Deus Ex w produkcji. Eidos Montreal zdradza plany na przyszłość

qjin, 2 października 2013, 17:55

Studio Eidos Montreal podzieliło się swoimi planami dotyczącymi marki Deux Ex. Potwierdzono między innymi, że w produkcji znajduje się nowa gra z serii, a także ujawniono dokładną datę wydania Deux Ex: Human Revolution Director’s Cut.

Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut również na PC, X360 i PS3

Góral, 12 czerwca 2013, 09:26

Fani prosili, prosili, no i wyprosili. Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut ukaże się nie tylko na Wii U, lecz także na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC.

Nintendo Wii U otrzyma Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut

Łosiu, 20 marca 2013, 17:58

Konsola Wii U otrzyma własną wersję gry Deus Ex: Human Revolution. Twór przeznaczony dla posiadaczy konsol Nintendo wzbogacony został o kilka nowych rozwiązań, dzięki czemu edyzja została ochrzczona mianem Director’s Cut.

Square Enix zarejestrowało domenę Deus Ex The Fall – kontynuacja, film, czy jeszcze coś innego?

Hed, 6 marca 2013, 10:26

Firma Square Enix zarejestrowała nowe domeny związane z marką Deus Ex. Deus Ex The Fall to być może nazwa następnego projektu z serii, którą w 2011 roku przywróciło do życia studio Eidos Montreal w świetnym Deus Ex: Bunt Ludzkości.

Deus Ex: Human Defiance to filmowa adaptacja, a nie nowa gra

Adrian Werner, 3 marca 2013, 10:59

Pod koniec lutego pisaliśmy o Deus Ex: Human Defiance. Okazało się, że projekt jest w rzeczywistości filmową adaptacją, a nie nową grą.

Square Enix zarejestrowało nazwę Deus Ex: Human Defiance. Nowa część serii w drodze?

Góral, 27 lutego 2013, 08:40

Firma Square Enix zarejestrowała nazwę Deus Ex: Human Defiance. Obecnie nie dysponujemy żadnymi informacjami na ten temat, ale w sieci momentalnie pojawiły się pogłoski o kolejnej odsłonie, dodatku i edycji gry na konsolę Wii U.

Restart serii - dobry pomysł, czy marketingowa klapa? O rebootach słów kilka.

Prometheus, 20 listopada 2012, 10:45

O modnych ostatnio restartach serii w branży growej. Dobry pomysł, czy pogrzebanie marki?

Reżyser Egzorcyzmów Emily Rose nakręci film Deus Ex

Aver, 16 listopada 2012, 09:52

Serwis Deadline poinformował, że wytwórnia CBS Films porozumiała się ze Scottem Derricksonem w sprawie nakręcenia filmowej adaptacji Deus Ex: Bunt Ludzkości. Reżyser nie może się już doczekać stworzenia ekranizacji gry, która według niego ma olbrzymi potencjał na stanie się kinowym przebojem.

Deus Ex: Bunt Ludzkości – CBS Films nabyła prawa do ekranizacji

Aver, 10 lipca 2012, 16:21

Wytwórnia CBS Films weszła w posiadanie praw do stworzenia filmowej wersji przygód Adama Jensena. Informację podał serwis filmowy Variety. Nad kinową adaptacją będzie pracował m.in. producent wykonawczy The Ring i Infiltracji, Roy Lee.

Deus Ex: Bunt Ludzkości za darmo w PlayStation Plus – nowa oferta Sony

Hed, 4 lipca 2012, 09:13

Deus Ex: Bunt Ludzkości będzie dostępny od dzisiaj za darmo w PlayStation Plus, płatnej usłudze dla użytkowników PlayStation 3. Ciekawa oferta zawiera też przeceny na dodatki do gry studia Eidos Montreal i firmy Square-Enix oraz poprzednią odsłonę serii z PlayStation 2.

Deus Ex: Bunt Ludzkości i Final Fantasy XIII-2 ratują finanse Square Enix

Aver, 14 maja 2012, 12:54

Dobra sprzedaż przygód Adama Jensena oraz Noela i Serah przyczyniła się do znaczącego polepszenia sytuacji firmy Square Enix. Wydawca liczy na kontynuowanie dobrej passy w nadchodzącym roku finansowym.

Wyniki finansowe firmy Square Enix. Ponad 2 mln sprzedanych egzemplarzy gry Deus Ex: Bunt Ludzkości

Sarge, 4 lutego 2012, 13:45

Firma Square Enix podała wyniki sprzedaży gry Deus Ex: Bunt Ludzkości. Japoński wydawca opublikował także raport finansowy za okres od 1 kwietnia do 31 grudnia 2011 roku.

Zwiastun niezależnego filmu Deus Ex robi wrażenie

Kono, 19 stycznia 2012, 11:05

W sieci pojawił się 2,5-minutowy zwiastun krótkometrażowego filmu opartego na serii gier Deus Ex. Za produkcję obrazu odpowiada utalentowana grupa Enso Productions.

Call of Duty: Modern Warfare 3 i Deus Ex: Human Revolution najpopularniejszymi grami w sklepie Amazon w 2011 roku

Kono, 17 stycznia 2012, 11:42

Sklep internetowy Amazon opublikował dwie listy pokazujące najlepiej sprzedające się gry w dystrybucji klasycznej i cyfrowej. Wśród liderów znalazły się takie tytuły jak Call of Duty: Modern Warfare 3, Deus Ex: Human Revolution oraz Just Dance 3.

Promocja Cenegi - gry na konsole nawet 50% taniej (Rage, Deus Ex i Mortal Kombat)

Kono, 27 grudnia 2011, 11:10

Firma Cenega poinformowała, że od dzisiaj można kupować niektóre tytuły na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 nawet 50 procent taniej. Wśród gier objętych promocją znalazły się m.in. Deus Ex: Bunt Ludzkości, Rage oraz Mortal Kombat.

Zakup grę Deus Ex: Bunt Ludzkości na PC i ściągnij za darmo DLC Brakujące Ogniwo

Sarge, 5 grudnia 2011, 09:35

Polscy gracze, którzy w tym miesiącu zakupią grę Deus Ex: Bunt Ludzkości w wersji na PC, mogą za darmo otrzymać dodatek DLC o nazwie Brakujące Ogniwo. Promocja została zorganizowana przez rodzimego dystrybutora, firmę Cenega.

Trzeci dzień jesiennej promocji na Steam (seria Grand Theft Auto, Dead Island, Deus Ex: Human Revolution i inne)

Kono, 26 listopada 2011, 10:09

Na serwisie Steam ruszył trzeci dzień jesiennej promocji. Wśród tytułów oferowanych po obniżonych cenach znajdziemy m.in. cykl Grand Theft Auto, Dead Island, Deus Ex: Human Revolution oraz Star Wars: Knights of the Old Republic.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów wśród gier nominowanych do Video Game Awards

Kono, 17 listopada 2011, 09:45

Firma Spike TV ogłosiła listę nominowanych do tegorocznych nagród Video Game Awards. W tym doborowym gronie znalazł się też polski akcent w postaci Wiedźmina 2: Zabójców Królów, który ubiega się o tytuł najlepszej gry na PC.

Dobre wyniki finansowe Square-Enix dzięki sukcesowi Deus Ex: Bunt Ludzkości

Adrian Werner, 5 listopada 2011, 15:18

Firma Square-Enix opublikowała korzystny raport finansowy. Dobre wyniki wydawca zawdzięcza m.in. sukcesowi gry Deus Ex: Bunt Ludzkości.

Po drugiej stronie lustra, część druga. Historia firmy Looking Glass Studios

Lans Tartare, 4 listopada 2011, 15:29

Upadek Looking Glass Studios nie oznaczał upadku ich myśli artystycznej. Studio wydało z siebie i współpracowało ze zbyt wielką ilością ogromnych talentów, żeby nie pozostawić po sobie godnej spuścizny. Udało się. Fragmenty ich gier, odpowiedzialni za nie ludzie, czy po prostu naśladowcy i spadkobiercy rozwiązań, które wprowadzili istnieją po dziś dzień. I chwała im za to.

Premiera dodatku DLC Brakujące Ogniwo do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości

Sarge, 18 października 2011, 08:30

W usłudze Steam pojawił się fabularny dodatek DLC do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości. Rozszerzenie o nazwie Brakujące Ogniwo za kilka godzin zadebiutuje także na Xbox Live, a jutro po południu ściągną je europejscy użytkownicy PlayStation Network.

Data premiery i wysoka cena DLC Brakujące Ogniwo do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości

Sarge, 14 października 2011, 09:50

Studio Eidos Montreal ogłosiło, że dodatek DLC Brakujące Ogniwo do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości zostanie udostępniony w przyszłym tygodniu. Cena rozszerzenia została ustalona na dość wysokim poziomie.

Wrześniowe wyniki amerykańskiego rynku gier - Dead Island na podium

Kono, 14 października 2011, 09:40

Organizacja analityczna NPD opublikowała raport z wrześniowych wyników amerykańskiego rynku. Chociaż sprzedaż samych gier była lepsza niż w roku ubiegłym, to kondycja całego segmentu gier wideo odnotowała 6-procentowy spadek.

Deus Ex: Bunt Ludzkości – nowe materiały z pierwszego dodatku Brakujące Ogniwo

Hed, 24 września 2011, 12:39

Znamy nowe informacje o dodatku Brakujące Ogniwo do Deus Ex: Bunt Ludzkości. Producent pokazał DLC w nowym filmie i odpowiedział na pytania dziennikarzy. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że nową walkę z bossem, obecną w rozszerzeniu, przygotowała wewnętrzna ekipa ze studia Eidos Montreal. Autorzy wypowiedzieli się też w sprawie uproszczonych zakończeń z podstawowej wersji gry.

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Revelations, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Final Fantasy XIII-2) 20/09/11

Jiker, 20 września 2011, 14:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o autorze muzyki do Assassin’s Creed: Revelations, likwidacji australijskiego zespołu studia Visceral Games, dodatkach do Final Fantasy XIII-2, a także cenach kart pamięci do PlayStation Vita. Zapraszamy do lektury.

Pierwszy dodatek DLC do Deus Ex: Bunt Ludzkości zapewni 5 godzin zabawy

Kono, 20 września 2011, 08:39

Przedstawiciele studia Eidos Montreal ujawnili, że dodatek DLC do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości zatytułowany Brakujące Ogniwo (The Missing Link) zapewni około 5 godzin rozgrywki.

Sierpniowe wyniki amerykańskiego rynku gier - sukces Deus Ex: Bunt Ludzkości i słaba kondycja całej branży

Adrian Werner, 12 września 2011, 11:34

Organizacja analityczna NPD opublikowała raport z sierpniowych wyników amerykańskiego rynku gier. Miniony miesiąc należał do Deus Ex: Bunt Ludzkości.

2 miliony egzemplarzy gry Deus Ex: Bunt Ludzkości w sklepach

Sarge, 9 września 2011, 17:42

W dwa tygodnie po premierze gry Deus Ex: Bunt Ludzkości, do sklepów na całym świecie trafiły 2 miliony egzemplarzy produkcji studia Eidos Montreal. Taką informację podała firma Square Enix, oficjalny wydawca tytułu.

Premiera dodatku Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo w październiku [news uaktualniony]

Olek, 8 września 2011, 20:09

Na oficjalnej stronie internetowej gry Deus Ex: Bunt Ludzkości pojawił się pierwszy trailer oraz porcja obrazków z dodatku typu DLC Brakujące Ogniwo (The Missing Link), które ukaże się w październiku. Rozszerzenie pozwoli graczom odkryć kolejne warstwy spisku i przebudować od podstaw cyber-wszczepy Adama Jensena.

Wieści ze świata (Deus Ex: Bunt Ludzkości, The Sims Social, Dead Nation) 7/09/11

Jiker, 7 września 2011, 14:29

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Deus Ex: Bunt Ludzkości, Dead Nation i Insanely Twisted Shadow Planet, otwartej becie Rusty Hearts, a także rosnącej popularności The Sims Social. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 3, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Sony) 6/09/11

Jiker, 6 września 2011, 13:29

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o opóźnieniu premiery Deus Ex: Bunt Ludzkości w Japonii, nagrodach w Call of Duty: Modern Warfare 3, a także nowym specjaliście ds. bezpieczeństwa danych w firmie Sony. Zapraszamy do lektury.

W Deus Ex: Bunt Ludzkości zabrakło trzech miast

Łosiu, 5 września 2011, 12:10

W Deus Ex: Bunt Ludzkości jest ogromną i rozbudowaną grą, ale mogła być jeszcze większa. Twórcy odpowiedzialni za stronę artystyczną i design gry mówią o trzech hubach, jakie miały pojawić się w ich grze: Montrealu, górnym Szanghaju i nieokreślonym mieście w Indiach.

Dobre wyniki sprzedaży Deus Ex: Human Revolution

Olek, 4 września 2011, 15:21

W ciągu tygodnia od premiery grę Deus Ex: Human Revolution kupiło blisko 650 tys. graczy na całym świecie. Dzieło studia Eidos Montreal największym uznaniem cieszy się wśród użytkowników konsoli Xbox 360.

Pierwsze konkrety o Deus Ex: Human Revolution – The Missing Link

Olek, 3 września 2011, 12:26

Pierwszy z planowanych dodatków typu DLC do gry Human Revolution ukaże się już w październiku. Ekipa studia Eidos Montreal ujawniła, że The Missing Link odpowie na pytanie, co działo się podczas zagadkowej trzydniowej absencji głównego bohatera w fabule bazowej wersji gry.

Autorzy Thief 4 zwiększają zatrudnienie

Soviet, 1 września 2011, 17:10

Według kanadyjskiego serwisu La Presse Affaires, montrealskie studio Eidos planuje do końca 2015 roku zwiększyć zatrudnienie o 350 osób.

Deus Ex: Bunt Ludzkości - wskazówki zostawiane przez twórców prowadzą do DLC

DogGhost, 31 sierpnia 2011, 11:38

Wszystko wskazuje na to, że pojawiające się od kilku dni zaszyfrowane wiadomości od twórców gry Deus Ex: Bunt Ludzkości prowadzą do pierwszego rozszerzenia DLC.

Poradniki do gry Deus Ex Bunt Ludzkości - Detroit, Hengsha

Redakcja GRYOnline.pl, 26 sierpnia 2011, 15:00

"Poradniki do gry Deus Ex Bunt Ludzkości zawierają opisy przejścia zadań głównych oraz pobocznych otrzymywanych podczas pobytu w dwóch pierwszych dużych lokacjach gry. Ponadto w tekstach znajdują się szczegółowe wskazówki odnośnie każdego z aspektów rozgrywki."

Wieści ze świata (Call of Duty, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Playdead) 26/08/11

Jiker, 26 sierpnia 2011, 14:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przyszłości Call of Duty, nowej grze twórców Limbo, oficjalnej zapowiedzi wznowienia Sonic CD, łatce do Deus Ex: Bunt Ludzkości na PC, a także upadku Faxion Online. Zapraszamy do lektury.

Polska premiera Deus Ex: Bunt Ludzkości

Sarge, 26 sierpnia 2011, 08:30

Dzisiaj w Polsce ma miejsce długo oczekiwana premiera gry Deus Ex: Bunt Ludzkości. Dzieło studia Eidos Montreal zadebiutowało także w pozostałych krajach Europy.

Amerykański sklep Gamestop zaprzestał sprzedaży Deus Ex: Bunt Ludzkości na PC

Sarge, 25 sierpnia 2011, 10:45

Media obiegła informacja, że amerykański sklep GameStop zaprzestał sprzedaży jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku - Deus Ex: Bunt Ludzkości. Wszystko dlatego, że w pudełkach znajduje się kod do wykorzystania w serwisie OnLive, z którym GameStop konkuruje wspólnie z firmą Spawn Labs.

Deus Ex: Bunt Ludzkości debiutuje na amerykańskim rynku

Sarge, 23 sierpnia 2011, 09:20

Dzisiaj ma miejsce amerykańska premiera gry Deux Ex: Bunt Ludzkości. Produkcja studia Eidos Montreal w najbliższy piątek zadebiutuje także w Polsce.

Wieści ze świata (Deus Ex: Bunt Ludzkości, Saints Row: The Third, Dota 2) 22/08/11

Jiker, 22 sierpnia 2011, 14:14

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o sprzedaży Kinect Sports, animacji w Doom 4, zwycięzcach turnieju w Dotę 2 na gamescomie, a także zawartości dodatku Move Pack do LittleBigPlanet 2. Zapraszamy do lektury.

Deus Ex: Bunt Ludzkości z blokadą regionalną w wersji na PC [news zaktualizowany]

Taven, 18 sierpnia 2011, 16:30

Europejskie kopie pecetowej wersji gry Deus Ex: Bunt Ludzkości zawierać będą blokadę regionalną. Ograniczenie według Square-Enix, wydawcy tytułu, spowodowane jest niemożnością zmieszczenia wszystkich wersji językowych na płycie DVD.

Deus Ex: Bunt Ludzkości – deweloperzy o pecetowej wersji tytułu

Ender, 15 sierpnia 2011, 13:45

Deweloperzy pecetowej konwersji Deus Ex: Bunt Ludzkości, tłumaczą czemu właśnie to ją można uznać za najlepszą edycje gry oraz na jakie zmiany wobec konsolowych wersji tytułu mogą liczyć gracze.