Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Deus Ex: Bunt Ludzkości

Poznaliśmy scenariusz anulowanego filmu Deus Ex

Maycuzai, 7 kwietnia 2022, 14:15

Jeden z twórców anulowanej ekranizacji gry Deus Ex ujawnił, jak miał prezentować się scenariusz filmu. Zdradził również, dlaczego projekt nie ujrzał światła dziennego.

Kompatybilność wsteczna Xbox One obsłuży gry na kilku płytach

Arantasar, 15 maja 2016, 13:05

Firma Microsoft ogłosiła, że konsola Xbox One w ramach kompatybilności wstecznej będzie obsługiwała także tytuły, które zostały wydane na kilku płytach. Pierwszą taką grą jest dostępny już Deus Ex: Bunt Ludzkości - Director's Cut.

Deus Ex: Mankind Divided – oczekiwania i obawy

Meehow, 20 kwietnia 2015, 15:40

Deus Ex: Mankind Divided, po znakomitym Buncie Ludzkości, jest kolejnym pełnoprawnym prequelem do kultowego Deus Ex z 2000 roku. Poprzednik ustawił poprzeczkę bardzo wysoko, a oficjalne zapowiedzi i efektowny zwiastun tylko zaostrzyły apetyty fanów cyberpunku. Czy jednak ulepszanie bardzo udanej może zakończyć się wyłącznie sukcesem?

Interakcja z NPC-ami czyli "odgrywanie roli” w cRPG-ach

BattleAxe, 27 października 2014, 17:15

Zastanawialiście się kiedyś w jaki sposób "odgrywa się role" w komputerowych RPG-ach? Na czym polega interakcja z postaciami niezależnymi i towarzyszami z drużyny?

Deus Ex: Mankind Divided – Square Enix rejestruje nowy znak towarowy

Ender, 29 marca 2014, 07:20

Firma Square Enix zarejestrowała nowy znak towarowy – Deus Ex: Mankind Divided. We wniosku koncern zaznaczył, że odnosi się on między innymi do gier komputerowych. Niewykluczone więc, że taki tytuł będzie nosiła kolejna i niezapowiedziana jeszcze pełnoprawna odsłona cyberpunkowej serii Deus Ex.

Wieści ze świata (Assassin’s Creed Unity, Deus Ex: Human Revolution) 26/3/14

Sarge, 26 marca 2014, 12:45

Dziś piszemy m.in. o wzmiance na temat Assassin's Creed Unity, fanowskim filmie Deus Ex: Human Revolution, zwolnieniach w zespołach wchodzących w skład SCE Worldwide Studios, a także o nadchodzącym wyłączeniu usługi Steam Greenlight. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Deus Ex: Bunt Ludzkości - ulepszony poradnik już dostępny

Góral, 5 lutego 2014, 12:23

W związku z ukazaniem się gry Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut i niedawnym udostępnieniu produkcji w miesięczniku CD Action, przygotowaliśmy dla Was kompilację wszystkich sześciu dostępnych do tej pory poradników Deus Ex: Bunt Ludzkości. Dodatkowo uzupełniliśmy solucję o zmiany wprowadzone w najnowszej wersji produkcji.

Nowy Deus Ex w produkcji. Eidos Montreal zdradza plany na przyszłość

qjin, 2 października 2013, 17:55

Studio Eidos Montreal podzieliło się swoimi planami dotyczącymi marki Deux Ex. Potwierdzono między innymi, że w produkcji znajduje się nowa gra z serii, a także ujawniono dokładną datę wydania Deux Ex: Human Revolution Director’s Cut.

Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut również na PC, X360 i PS3

Góral, 12 czerwca 2013, 09:26

Fani prosili, prosili, no i wyprosili. Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut ukaże się nie tylko na Wii U, lecz także na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC.

Nintendo Wii U otrzyma Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut

Łosiu, 20 marca 2013, 17:58

Konsola Wii U otrzyma własną wersję gry Deus Ex: Human Revolution. Twór przeznaczony dla posiadaczy konsol Nintendo wzbogacony został o kilka nowych rozwiązań, dzięki czemu edyzja została ochrzczona mianem Director’s Cut.

Square Enix zarejestrowało domenę Deus Ex The Fall – kontynuacja, film, czy jeszcze coś innego?

Hed, 6 marca 2013, 10:26

Firma Square Enix zarejestrowała nowe domeny związane z marką Deus Ex. Deus Ex The Fall to być może nazwa następnego projektu z serii, którą w 2011 roku przywróciło do życia studio Eidos Montreal w świetnym Deus Ex: Bunt Ludzkości.

Deus Ex: Human Defiance to filmowa adaptacja, a nie nowa gra

Adrian Werner, 3 marca 2013, 10:59

Pod koniec lutego pisaliśmy o Deus Ex: Human Defiance. Okazało się, że projekt jest w rzeczywistości filmową adaptacją, a nie nową grą.

Square Enix zarejestrowało nazwę Deus Ex: Human Defiance. Nowa część serii w drodze?

Góral, 27 lutego 2013, 08:40

Firma Square Enix zarejestrowała nazwę Deus Ex: Human Defiance. Obecnie nie dysponujemy żadnymi informacjami na ten temat, ale w sieci momentalnie pojawiły się pogłoski o kolejnej odsłonie, dodatku i edycji gry na konsolę Wii U.

Restart serii - dobry pomysł, czy marketingowa klapa? O rebootach słów kilka.

Prometheus, 20 listopada 2012, 10:45

O modnych ostatnio restartach serii w branży growej. Dobry pomysł, czy pogrzebanie marki?

Reżyser Egzorcyzmów Emily Rose nakręci film Deus Ex

Aver, 16 listopada 2012, 09:52

Serwis Deadline poinformował, że wytwórnia CBS Films porozumiała się ze Scottem Derricksonem w sprawie nakręcenia filmowej adaptacji Deus Ex: Bunt Ludzkości. Reżyser nie może się już doczekać stworzenia ekranizacji gry, która według niego ma olbrzymi potencjał na stanie się kinowym przebojem.

Deus Ex: Bunt Ludzkości – CBS Films nabyła prawa do ekranizacji

Aver, 10 lipca 2012, 16:21

Wytwórnia CBS Films weszła w posiadanie praw do stworzenia filmowej wersji przygód Adama Jensena. Informację podał serwis filmowy Variety. Nad kinową adaptacją będzie pracował m.in. producent wykonawczy The Ring i Infiltracji, Roy Lee.

Deus Ex: Bunt Ludzkości za darmo w PlayStation Plus – nowa oferta Sony

Hed, 4 lipca 2012, 09:13

Deus Ex: Bunt Ludzkości będzie dostępny od dzisiaj za darmo w PlayStation Plus, płatnej usłudze dla użytkowników PlayStation 3. Ciekawa oferta zawiera też przeceny na dodatki do gry studia Eidos Montreal i firmy Square-Enix oraz poprzednią odsłonę serii z PlayStation 2.

Deus Ex: Bunt Ludzkości i Final Fantasy XIII-2 ratują finanse Square Enix

Aver, 14 maja 2012, 12:54

Dobra sprzedaż przygód Adama Jensena oraz Noela i Serah przyczyniła się do znaczącego polepszenia sytuacji firmy Square Enix. Wydawca liczy na kontynuowanie dobrej passy w nadchodzącym roku finansowym.

Wyniki finansowe firmy Square Enix. Ponad 2 mln sprzedanych egzemplarzy gry Deus Ex: Bunt Ludzkości

Sarge, 4 lutego 2012, 13:45

Firma Square Enix podała wyniki sprzedaży gry Deus Ex: Bunt Ludzkości. Japoński wydawca opublikował także raport finansowy za okres od 1 kwietnia do 31 grudnia 2011 roku.

Zwiastun niezależnego filmu Deus Ex robi wrażenie

Kono, 19 stycznia 2012, 11:05

W sieci pojawił się 2,5-minutowy zwiastun krótkometrażowego filmu opartego na serii gier Deus Ex. Za produkcję obrazu odpowiada utalentowana grupa Enso Productions.

Call of Duty: Modern Warfare 3 i Deus Ex: Human Revolution najpopularniejszymi grami w sklepie Amazon w 2011 roku

Kono, 17 stycznia 2012, 11:42

Sklep internetowy Amazon opublikował dwie listy pokazujące najlepiej sprzedające się gry w dystrybucji klasycznej i cyfrowej. Wśród liderów znalazły się takie tytuły jak Call of Duty: Modern Warfare 3, Deus Ex: Human Revolution oraz Just Dance 3.

Promocja Cenegi - gry na konsole nawet 50% taniej (Rage, Deus Ex i Mortal Kombat)

Kono, 27 grudnia 2011, 11:10

Firma Cenega poinformowała, że od dzisiaj można kupować niektóre tytuły na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 nawet 50 procent taniej. Wśród gier objętych promocją znalazły się m.in. Deus Ex: Bunt Ludzkości, Rage oraz Mortal Kombat.

Zakup grę Deus Ex: Bunt Ludzkości na PC i ściągnij za darmo DLC Brakujące Ogniwo

Sarge, 5 grudnia 2011, 09:35

Polscy gracze, którzy w tym miesiącu zakupią grę Deus Ex: Bunt Ludzkości w wersji na PC, mogą za darmo otrzymać dodatek DLC o nazwie Brakujące Ogniwo. Promocja została zorganizowana przez rodzimego dystrybutora, firmę Cenega.

Trzeci dzień jesiennej promocji na Steam (seria Grand Theft Auto, Dead Island, Deus Ex: Human Revolution i inne)

Kono, 26 listopada 2011, 10:09

Na serwisie Steam ruszył trzeci dzień jesiennej promocji. Wśród tytułów oferowanych po obniżonych cenach znajdziemy m.in. cykl Grand Theft Auto, Dead Island, Deus Ex: Human Revolution oraz Star Wars: Knights of the Old Republic.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów wśród gier nominowanych do Video Game Awards

Kono, 17 listopada 2011, 09:45

Firma Spike TV ogłosiła listę nominowanych do tegorocznych nagród Video Game Awards. W tym doborowym gronie znalazł się też polski akcent w postaci Wiedźmina 2: Zabójców Królów, który ubiega się o tytuł najlepszej gry na PC.

Dobre wyniki finansowe Square-Enix dzięki sukcesowi Deus Ex: Bunt Ludzkości

Adrian Werner, 5 listopada 2011, 15:18

Firma Square-Enix opublikowała korzystny raport finansowy. Dobre wyniki wydawca zawdzięcza m.in. sukcesowi gry Deus Ex: Bunt Ludzkości.

Po drugiej stronie lustra, część druga. Historia firmy Looking Glass Studios

Lans Tartare, 4 listopada 2011, 15:29

Upadek Looking Glass Studios nie oznaczał upadku ich myśli artystycznej. Studio wydało z siebie i współpracowało ze zbyt wielką ilością ogromnych talentów, żeby nie pozostawić po sobie godnej spuścizny. Udało się. Fragmenty ich gier, odpowiedzialni za nie ludzie, czy po prostu naśladowcy i spadkobiercy rozwiązań, które wprowadzili istnieją po dziś dzień. I chwała im za to.

Premiera dodatku DLC Brakujące Ogniwo do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości

Sarge, 18 października 2011, 08:30

W usłudze Steam pojawił się fabularny dodatek DLC do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości. Rozszerzenie o nazwie Brakujące Ogniwo za kilka godzin zadebiutuje także na Xbox Live, a jutro po południu ściągną je europejscy użytkownicy PlayStation Network.

Data premiery i wysoka cena DLC Brakujące Ogniwo do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości

Sarge, 14 października 2011, 09:50

Studio Eidos Montreal ogłosiło, że dodatek DLC Brakujące Ogniwo do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości zostanie udostępniony w przyszłym tygodniu. Cena rozszerzenia została ustalona na dość wysokim poziomie.

Wrześniowe wyniki amerykańskiego rynku gier - Dead Island na podium

Kono, 14 października 2011, 09:40

Organizacja analityczna NPD opublikowała raport z wrześniowych wyników amerykańskiego rynku. Chociaż sprzedaż samych gier była lepsza niż w roku ubiegłym, to kondycja całego segmentu gier wideo odnotowała 6-procentowy spadek.

Deus Ex: Bunt Ludzkości – nowe materiały z pierwszego dodatku Brakujące Ogniwo

Hed, 24 września 2011, 12:39

Znamy nowe informacje o dodatku Brakujące Ogniwo do Deus Ex: Bunt Ludzkości. Producent pokazał DLC w nowym filmie i odpowiedział na pytania dziennikarzy. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że nową walkę z bossem, obecną w rozszerzeniu, przygotowała wewnętrzna ekipa ze studia Eidos Montreal. Autorzy wypowiedzieli się też w sprawie uproszczonych zakończeń z podstawowej wersji gry.

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Revelations, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Final Fantasy XIII-2) 20/09/11

Jiker, 20 września 2011, 14:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o autorze muzyki do Assassin’s Creed: Revelations, likwidacji australijskiego zespołu studia Visceral Games, dodatkach do Final Fantasy XIII-2, a także cenach kart pamięci do PlayStation Vita. Zapraszamy do lektury.

Pierwszy dodatek DLC do Deus Ex: Bunt Ludzkości zapewni 5 godzin zabawy

Kono, 20 września 2011, 08:39

Przedstawiciele studia Eidos Montreal ujawnili, że dodatek DLC do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości zatytułowany Brakujące Ogniwo (The Missing Link) zapewni około 5 godzin rozgrywki.

Sierpniowe wyniki amerykańskiego rynku gier - sukces Deus Ex: Bunt Ludzkości i słaba kondycja całej branży

Adrian Werner, 12 września 2011, 11:34

Organizacja analityczna NPD opublikowała raport z sierpniowych wyników amerykańskiego rynku gier. Miniony miesiąc należał do Deus Ex: Bunt Ludzkości.

2 miliony egzemplarzy gry Deus Ex: Bunt Ludzkości w sklepach

Sarge, 9 września 2011, 17:42

W dwa tygodnie po premierze gry Deus Ex: Bunt Ludzkości, do sklepów na całym świecie trafiły 2 miliony egzemplarzy produkcji studia Eidos Montreal. Taką informację podała firma Square Enix, oficjalny wydawca tytułu.

Premiera dodatku Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo w październiku [news uaktualniony]

Olek, 8 września 2011, 20:09

Na oficjalnej stronie internetowej gry Deus Ex: Bunt Ludzkości pojawił się pierwszy trailer oraz porcja obrazków z dodatku typu DLC Brakujące Ogniwo (The Missing Link), które ukaże się w październiku. Rozszerzenie pozwoli graczom odkryć kolejne warstwy spisku i przebudować od podstaw cyber-wszczepy Adama Jensena.

Wieści ze świata (Deus Ex: Bunt Ludzkości, The Sims Social, Dead Nation) 7/09/11

Jiker, 7 września 2011, 14:29

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Deus Ex: Bunt Ludzkości, Dead Nation i Insanely Twisted Shadow Planet, otwartej becie Rusty Hearts, a także rosnącej popularności The Sims Social. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 3, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Sony) 6/09/11

Jiker, 6 września 2011, 13:29

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o opóźnieniu premiery Deus Ex: Bunt Ludzkości w Japonii, nagrodach w Call of Duty: Modern Warfare 3, a także nowym specjaliście ds. bezpieczeństwa danych w firmie Sony. Zapraszamy do lektury.

W Deus Ex: Bunt Ludzkości zabrakło trzech miast

Łosiu, 5 września 2011, 12:10

W Deus Ex: Bunt Ludzkości jest ogromną i rozbudowaną grą, ale mogła być jeszcze większa. Twórcy odpowiedzialni za stronę artystyczną i design gry mówią o trzech hubach, jakie miały pojawić się w ich grze: Montrealu, górnym Szanghaju i nieokreślonym mieście w Indiach.

Dobre wyniki sprzedaży Deus Ex: Human Revolution

Olek, 4 września 2011, 15:21

W ciągu tygodnia od premiery grę Deus Ex: Human Revolution kupiło blisko 650 tys. graczy na całym świecie. Dzieło studia Eidos Montreal największym uznaniem cieszy się wśród użytkowników konsoli Xbox 360.

Pierwsze konkrety o Deus Ex: Human Revolution – The Missing Link

Olek, 3 września 2011, 12:26

Pierwszy z planowanych dodatków typu DLC do gry Human Revolution ukaże się już w październiku. Ekipa studia Eidos Montreal ujawniła, że The Missing Link odpowie na pytanie, co działo się podczas zagadkowej trzydniowej absencji głównego bohatera w fabule bazowej wersji gry.

Autorzy Thief 4 zwiększają zatrudnienie

Soviet, 1 września 2011, 17:10

Według kanadyjskiego serwisu La Presse Affaires, montrealskie studio Eidos planuje do końca 2015 roku zwiększyć zatrudnienie o 350 osób.

Deus Ex: Bunt Ludzkości - wskazówki zostawiane przez twórców prowadzą do DLC

DogGhost, 31 sierpnia 2011, 11:38

Wszystko wskazuje na to, że pojawiające się od kilku dni zaszyfrowane wiadomości od twórców gry Deus Ex: Bunt Ludzkości prowadzą do pierwszego rozszerzenia DLC.

Poradniki do gry Deus Ex Bunt Ludzkości - Detroit, Hengsha

Redakcja GRYOnline.pl, 26 sierpnia 2011, 15:00

"Poradniki do gry Deus Ex Bunt Ludzkości zawierają opisy przejścia zadań głównych oraz pobocznych otrzymywanych podczas pobytu w dwóch pierwszych dużych lokacjach gry. Ponadto w tekstach znajdują się szczegółowe wskazówki odnośnie każdego z aspektów rozgrywki."

Wieści ze świata (Call of Duty, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Playdead) 26/08/11

Jiker, 26 sierpnia 2011, 14:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przyszłości Call of Duty, nowej grze twórców Limbo, oficjalnej zapowiedzi wznowienia Sonic CD, łatce do Deus Ex: Bunt Ludzkości na PC, a także upadku Faxion Online. Zapraszamy do lektury.

Polska premiera Deus Ex: Bunt Ludzkości

Sarge, 26 sierpnia 2011, 08:30

Dzisiaj w Polsce ma miejsce długo oczekiwana premiera gry Deus Ex: Bunt Ludzkości. Dzieło studia Eidos Montreal zadebiutowało także w pozostałych krajach Europy.

Amerykański sklep Gamestop zaprzestał sprzedaży Deus Ex: Bunt Ludzkości na PC

Sarge, 25 sierpnia 2011, 10:45

Media obiegła informacja, że amerykański sklep GameStop zaprzestał sprzedaży jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku - Deus Ex: Bunt Ludzkości. Wszystko dlatego, że w pudełkach znajduje się kod do wykorzystania w serwisie OnLive, z którym GameStop konkuruje wspólnie z firmą Spawn Labs.

Deus Ex: Bunt Ludzkości debiutuje na amerykańskim rynku

Sarge, 23 sierpnia 2011, 09:20

Dzisiaj ma miejsce amerykańska premiera gry Deux Ex: Bunt Ludzkości. Produkcja studia Eidos Montreal w najbliższy piątek zadebiutuje także w Polsce.

Wieści ze świata (Deus Ex: Bunt Ludzkości, Saints Row: The Third, Dota 2) 22/08/11

Jiker, 22 sierpnia 2011, 14:14

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o sprzedaży Kinect Sports, animacji w Doom 4, zwycięzcach turnieju w Dotę 2 na gamescomie, a także zawartości dodatku Move Pack do LittleBigPlanet 2. Zapraszamy do lektury.

Deus Ex: Bunt Ludzkości z blokadą regionalną w wersji na PC [news zaktualizowany]

Taven, 18 sierpnia 2011, 16:30

Europejskie kopie pecetowej wersji gry Deus Ex: Bunt Ludzkości zawierać będą blokadę regionalną. Ograniczenie według Square-Enix, wydawcy tytułu, spowodowane jest niemożnością zmieszczenia wszystkich wersji językowych na płycie DVD.