Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2014, 12:23

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Deus Ex: Bunt Ludzkości - ulepszony poradnik już dostępny

W związku z ukazaniem się gry Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut i niedawnym udostępnieniu produkcji w miesięczniku CD Action, przygotowaliśmy dla Was kompilację wszystkich sześciu dostępnych do tej pory poradników Deus Ex: Bunt Ludzkości. Dodatkowo uzupełniliśmy solucję o zmiany wprowadzone w najnowszej wersji produkcji.

Od premiery Deus Ex: Bunt Ludzkości upłynęły już prawie trzy lata, w między czasie ukazała się edycja rozszerzona (Director's Cut), a w ostatnim miesiącu gra trafiła do miesięcznika CD Action. W związku z tym postanowiliśmy stworzyć kompilację naszych sześciu poradników do popularnej produkcji, tworząc jedno kompendium liczące ponad 1150 stron. Wprowadziliśmy także kilka poprawek oraz uzupełniliśmy solucję o zmiany wprowadzone w edycji Director's Cut. Zaktualizowany poradnik w postaci pliku PDF lub EPUB dostępny jest już teraz dla posiadaczy aktywnego Abonamentu Premium za darmo. Użytkownicy, którzy zakupili dowolny poradnik do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości za pomocą płatności SMS, również mogą otrzymać za darmo jego zaktualizowaną wersję. Wystarczy wysłać maila na adres [email protected] i podać numer telefonu, z którego dokonano płatności.

Nasz poradnik, tak samo jak i sama gra, doczekał się edycji rozszerzonej. - Deus Ex: Bunt Ludzkości - ulepszony poradnik już dostępny - wiadomość - 2014-02-05
Nasz poradnik, tak samo jak i sama gra, doczekał się edycji rozszerzonej.

Pełna lista zmian w poradniku:

  • dodano stronę "Najważniejsze zmiany w rozszerzonej edycji gry (Director's Cut)";
  • dodano nową stronę "Pokonanie Barretta – zmiany w wersji rozszerzonej (Director's Cut)";
  • dodano nową stronę "Pokonanie Jeleny Fedorowej – zmiany w wersji rozszerzonej (Director's Cut)";
  • dodano nową stronę "Pokonanie Jarona Namira – zmiany w wersji rozszerzonej (Director's Cut)";
  • dodano opis przejścia wszystkich głównych i pobocznych questów rozszerzenia Brakujące Ogniwo (The Missing Link);
  • dodano opis przejścia nowej misji w Hengshy 2 - "Tong's Rescue (Uratowanie Tonga)";
  • dodano do encyklopedii gry nową stronę z sekretami - "Pamięci podręczne – DLC Brakujące Ogniwo";
  • dodano do encyklopedii gry dwie nowe strony opisujące osiągnięcia z podstawowej kampanii oraz z dodatku Brakujące Ogniwo;
  • zmodyfikowano opisy przejścia kilku questów oraz wybrane strony z encyklopedii gry.

Deus Ex: Bunt Ludzkości - ulepszony poradnik już dostępny - ilustracja #3Deus Ex: Bunt Ludzkości to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG akcji, stworzona przez studio Eidos. Gracz wciela się w Adama Jensena - szefa ochrony w firmie Sarif Industries, który podczas napadu na siedzibę swojego pracodawcy cudem uniknął śmierci. Swoje życie zawdzięcza licznym modyfikacjom biomechanicznym ciała, które teraz wykorzysta do rozwiązania tajemniczej sprawy.