Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2013, 09:26

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut również na PC, X360 i PS3

Fani prosili, prosili, no i wyprosili. Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut ukaże się nie tylko na Wii U, lecz także na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC.

Studio Eidos Montreal ujawniło, że gra Deus Ex: Bunt Ludzkości w wersji Director's Cut ukaże się nie tylko na Wii U, lecz także na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC. Niestety nie podano daty premiery tej edycji.

Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut w skrócie:
  • Wydanie zawierające wszystkie dodatki
  • Gra wykorzysta ekran dotykowy handhelda PS Vita (edycja gry na PS3) i gamepada konsoli Wii U, a także funkcję SmartGlass (X360)
  • Premiera nastąpi w tym roku

Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut na sprzęt firmy Nintendo zostało zapowiedziane w marcu bieżącego roku. Jest to najbardziej dopieszczona wersja popularnej gry z sierpnia 2011 roku, zawierająca wszystkie dodatki, kilka nowych elementów i nieco usprawnioną oprawę graficzną. Fani tak bardzo zazdrościli tego wydania użytkownikom Wii U, że wydawca gry, firma Square Enix, postanowił wypuścić je w późniejszym terminie także na pozostałe platformy sprzętowe.

”Po zapowiedzi Director’s Cut otrzymaliśmy ogromny odzew społeczności z prośbami o przeniesienie tej edycji na pozostałe platformy (…) Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc spełnić tę prośbę. Teraz z wielką przyjemnością możemy powiedzieć: „sami o to prosiliście!””- powiedział główny menadżer studia Eidos Montreal - Stéphane D’Astous.

Dodatkowo poinformowano, że użytkownicy konsol PlayStation 3 i Xbox 360 otrzymają specjalny bonus w postaci wykorzystania handhelda PS Vita (w przypadku PS3) i funkcji SmartGlass (X360). Na ekranach urządzeń przenośnych, tak jak na GamePadzie Wii U, wyświetlane będzie menu, ekwipunek, mapa, itd.

Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut zawiera wszystkie dodatki DLC.

Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut również na PC, X360 i PS3 - ilustracja #3Gra Deus Ex: Human Revolution została wydana w 2011 roku na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach PC. Jest to jedna z popularniejszych gier ostatnich lat, doceniona przez graczy i recenzentów. Swego czasu UV wystawił jej dziewiątkę w dziesięciostopniowej skali, a na serwisie Metacritic projekt studia Eidos Montreal może pochwalić się średnią ocen 90 (PC) i 89 (konsole).

Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut ukaże się w tym roku.