Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2011, 09:35

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Zakup grę Deus Ex: Bunt Ludzkości na PC i ściągnij za darmo DLC Brakujące Ogniwo

Polscy gracze, którzy w tym miesiącu zakupią grę Deus Ex: Bunt Ludzkości w wersji na PC, mogą za darmo otrzymać dodatek DLC o nazwie Brakujące Ogniwo. Promocja została zorganizowana przez rodzimego dystrybutora, firmę Cenega.

Firma Cenega zorganizowała specjalną promocję, w ramach której gracze pecetowi mają szansę otrzymać za darmo dodatek DLC Brakujące Ogniwo do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości. Wystarczy w tym miesiącu zakupić produkcję studia Eidos Montreal.

Osoby, które w dniach 1-31 grudnia zakupią pudełkową wersję Deus Ex: Bunt Ludzkości na PC, będą mogły bez dodatkowych opłat ściągnąć wspomniane rozszerzenie. Jest to o tyle atrakcyjna oferta, że standardowo Brakujące Ogniwo jest oferowane w serwisie Steam w cenie 10,99 euro, czyli ok. 49 złotych. Promocja nie dotyczy edycji konsolowych.

Zakup grę Deus Ex: Bunt Ludzkości na PC i ściągnij za darmo DLC Brakujące Ogniwo - ilustracja #1

Jeśli planujecie nabyć w tym miesiącu produkcję studia Eidos Montreal w wersji na PC, powinniście przesłać potwierdzenie zakupu (skan, zdjęcie paragonu lub faktury) na adres e-mail: [email protected]. W tytule maila należy wpisać „Deus Ex”. Jeśli na paragonie widnieje grudniowa data, wtedy otrzymacie odpowiedź z dokładnymi instrukcjami jak ściągnąć rozszerzenie zupełnie za darmo.

Brakujące Ogniwo uzupełnia wątki opowiedziane w podstawowej wersji gry Deus Ex: Bunt Ludzkości. W dodatku dowiadujemy się, co działo się z Adamem Jensenem podczas jego tajemniczej, trzydniowej nieobecności w kampanii dla jednego gracza. Pozbawiony wszczepów główny bohater jest torturowany przez agentów Beltower na statku, z którego musi uciec. Rozszerzenie zapewnia przynajmniej 5 godzin zabawy.