Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2011, 08:30

autor: Sarge

Premiera dodatku DLC Brakujące Ogniwo do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości

W usłudze Steam pojawił się fabularny dodatek DLC do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości. Rozszerzenie o nazwie Brakujące Ogniwo za kilka godzin zadebiutuje także na Xbox Live, a jutro po południu ściągną je europejscy użytkownicy PlayStation Network.

Dzisiaj na łamach Steama, Xbox Live oraz amerykańskiego PlayStation Network zadebiutuje Brakujące Ogniwo – fabularny dodatek DLC do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości. Jutro po południu rozszerzenie ściągną także europejscy posiadacze PlayStation 3.

Brakujące Ogniwo jest dostępne do ściągnięcia za pośrednictwem Steama, a za kilka godzin pojawi się także w usłudze firmy Microsoft. Pecetowcy za możliwość pobrania dodatku muszą zapłacić 10,99 euro, czyli ok. 47 złotych – podobnie będzie z użytkownikami PlayStation 3. Na Xbox Live pakiet kosztuje 1200 punktów Microsoftu. Rozszerzenie jest dostępne w polskiej kinowej wersji językowej (napisy).

Premiera dodatku DLC Brakujące Ogniwo do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości - ilustracja #1

Dużą atrakcją Brakującego Ogniwa jest całkiem okazały czas zabawy. Twórcy zapewniają, że na jego ukończenie będziemy potrzebować ok. pięciu godzin, a liczba ta może się dodatkowo różnić w zależności od stylu rozgrywki i indywidualnych umiejętności. Potwierdzają to słowa U.V. Impalera w naszej recenzji – ukończenie rozszerzenia zajęło mu nawet ponad 6 godzin.

Brakujące Ogniwo uzupełnia wątki opowiedziane w grze Deus Ex: Bunt Ludzkości. Dodatek wyjaśnia, co działo się z Adamem Jensenem w trakcie tajemniczej, trzydniowej nieobecności w podstawowej wersji produkcji. Okazuje się, że pozbawiony wszczepów główny bohater jest przetrzymywany i torturowany przez agentów Belltower na statku, z którego musi uciec.