Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Total War: Rome II

CA broni żeńskich generałów w Total War: Rome II; “możecie je zmodować, albo nie grać”

Aquma, 24 września 2018, 13:13

W odpowiedzi na oburzenie fanów związane z dodaniem do gry niezbyt zgodnych z historią żeńskich generałów, Ella McConnel – menadżer społeczności Creative Assembly – odparła, że gracze mogą wykorzystać mody albo nie grać.

Data premiery i cena Rise of the Republic – nowego rozszerzenia do Total War Rome II

Vergil, 19 lipca 2018, 17:59

Total War: Rome II otrzyma kolejne duże rozszerzenie; dodatek zatytułowany Rise of the Republic zadebiutuje w sierpniu. Studio Creative Assembly opublikowało zwiastun nowego add-onu, a także podzieliło się z graczami szeregiem konkretów na temat świeżej zawartości.

Total War Rome 2 - kolejne DLC przeniesie nas do IV wieku p.n.e?

Adrian Werner, 16 lipca 2018, 10:59

W plikach Total War: Rome II odkryto informacje sugerujące, że kolejny dodatek do gry osadzony będzie we wczesnym okresie istnienia Rzymu i odtworzy m.in. inwazję celtyckich plemion pod wodzą Brennusa.

Total War Rome II otrzymało aktualizację Ancestral Update

Entelarmer, 13 lipca 2018, 10:45

Rozwoju Total War: Rome II ciąg dalszy. Tym razem studio Creative Assembly przygotowało aktualizację Ancestral Update, wprowadzającą liczne poprawki wizualne i w rozgrywce, w tym drzewo rodzinne, intrygi oraz dodatkowe opcje graficzne. Ponadto wkrótce doczekamy się zapowiedzi kolejnego dodatku.

For Honor z Edycją Startową i plany dla gier z serii Total War – wieści

Movis, 15 marca 2018, 14:49

Dziś piszemy o debiucie tańszej Edycji Startowej gry For Honor oraz o planach rozwoju Total War: Rome II, Total War: Warhammer II i innych produktów studia Creative Assembly. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Prapremiera Battlefield 1: Apokalipsa, DLC Desert Kingdoms do Total War: Rome II i inne wieści

Movis, 21 lutego 2018, 13:14

Dziś piszemy o premierze DLC Battlefield 1: Apokalipsa dla użytkowników Premium, egzotycznym dodatku Desert Kingdoms do strategii Total War: Rome II, dacie premiery trzeciego sezonu zawartości do Elite Dangerous i zmianach na szczycie w Sledgehammer Games. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dzisiaj zadebiutuje Total War: Rome II – Empire Divided

Adrian Werner, 30 listopada 2017, 11:19

Dzisiaj po południu do sprzedaży trafi Total War: Rome II – Empire Divided, czyli rozszerzenie do strategii studia Creative Assembly z 2013 roku. Produkcja zaoferuje m.in. nową kampanię i dodatkowe frakcje.

Total War: Rome II otrzyma nowy dodatek oraz darmową aktualizację

Entelarmer, 8 listopada 2017, 19:01

Studio Creative Assembly ujawniło kolejny dodatek do gry Total War: Rome II z 2013 roku. Empire Divided zadebiutuje 30 listopada wraz z darmową aktualizacją i wprowadzi m.in. nową kampanię, dziesięć frakcji oraz garść usprawnień.

Total War: Rome II - Wrath of Sparta nowym dodatkiem do gry strategicznej od Creative Assembly

luckie, 5 grudnia 2014, 09:33

Total War: Rome II - Wrath of Sparta to tytuł trzeciego dużego dodatku DLC do popularnej gry strategicznej studia Creative Assembly. Rozszerzenie wprowadzi nową kampanię, w której gracz powalczy o dominację w starożytnej Grecji jako przywódca Aten, Sparty, Koryntu lub Beocji.

Wieści ze świata (MiniDayZ, Trials Fusion, Total War: Rome II) 21/11/14

luckie, 21 listopada 2014, 13:31

Dziś piszemy m.in. o premierze przeglądarkowej gry MiniDayZ, starcie beta-testów trybu multiplayer w Trials Fusion oraz nowym DLC do Total War: Rome II. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Total War: Rome II - Edycja Cesarska zadebiutowała na rynku

Góral, 17 września 2014, 12:23

Od wczoraj dostępna jest najnowsza wersja gry strategicznej Total War: Rome II - Edycja Cesarska. Wprowadza ona nie tylko szereg usprawnień do mechaniki rozgrywki, ale także kampanię Cesarz August. Dodatek, jak i wszystkie ulepszenia, dostępny jest za darmo dla osób posiadających już podstawowe wydanie produkcji.

Nowa gra z serii Total War zostanie zapowiedziana 25 września

Arantasar, 9 września 2014, 19:42

Zgodnie z planem targów Eurogamer Expo, odbywających się w dniach 25 – 28 września w Londynie, pierwszego dnia studio Creative Assembly zaprezentuje nową odsłonę serii Total War. Uczestnicy spotkania poznają szczegóły produkcji i zobaczą nową grę w akcji. Zapowiedziana jest także zaskakująca niespodzianka.

Total War: Rome II - Edycja Cesarska zadebiutuje 16 września

Jakub Mirowski, 7 września 2014, 10:04

Firma SEGA zapowiedziała dziś, że Edycja Cesarska gry Total War: Rome II będzie mieć premierę 16 września tego roku. Odświeżona wersja wydanej rok temu strategii udostępni graczom wszystkie dotychczasowe aktualizacje oraz zupełnie nową kampanię.

Total War: Rome II otrzyma nową kampanię dzięki Edycji Cesarskiej

Góral, 30 sierpnia 2014, 11:13

Studio Creative Assembly zapowiedziało grę Total War: Rome II - Edycja Cesarska (Emperor Edition), czyli usprawnioną wersję popularnej strategii. Tytuł zawierać ma wszystkie wydane wcześniej aktualizacje, szereg usprawnień oraz nową kampanię Cesarz August. Obecni posiadacze Rome II otrzymają wszystkie te dodatki za darmo.

Wieści ze świata (Amplitude, Total War: Rome II, Among the Sleep) 23/5/14

Sarge, 23 maja 2014, 14:55

Dziś piszemy m.in. o sukcesie kickstarterowej akcji gry Amplitude, dodatku DLC do Total War: Rome II, dacie premiery Among the Sleep, a także o ewentualnej zapowiedzi Fallout 4 na targach E3. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sega Sammy w raporcie finansowym - ponad milion sztuk Total War: Rome II

Sarge, 9 maja 2014, 14:00

Z najnowszego raportu finansowego firmy Sega Sammy dowiedzieliśmy się, że w ostatnim rok fiskalnym najlepiej sprzedającą się grą japońskiego wydawcy była produkcja strategiczna Total War: Rome II. Jako jedyna rozeszła się w ponad milionie egzemplarzy.

Total War: Rome II – Hannibal u bram debiutuje w dystrybucji cyfrowej

Draug, 27 marca 2014, 12:27

Dziś ma miejsce premiera drugiego dodatku do gry strategicznej Total War: Rome II – Hannibal u bram. Rozszerzenie, pozwalające wziąć udział w drugiej wojnie punickiej, jest dostępne w dystrybucji cyfrowej w polskiej wersji językowej, a jego sugerowana cena wynosi 14,99 euro (ok. 63 zł). Ponadto podstawowa wersja gry otrzymała niedawno sporą aktualizację o nazwie Season and Wonders.

Total War: Rome II – Hannibal u bram drugim dodatkiem do strategii totalnej Creative Assembly

luckie, 14 marca 2014, 09:13

Total War: Rome II – Hannibal u bram, drugi duży dodatek do uznanej gry strategicznej studia Creative Assembly, zadebiutuje 27 marca 2014 roku. Fani mogą spodziewać się kolejnej kampanii, obejmującej okres drugiej wojny punickiej, oraz kilku nowinek w mechanice rozgrywki.

Total War: Rome II otrzymał Assembly Kit – zestaw oficjalnych narzędzi modderskich

luckie, 17 stycznia 2014, 11:16

Studio Creative Assembly wypuściło Assembly Kit, czyli przeznaczony dla gry Total War: Rome II zestaw narzędzi modderskich. Program znajduje się obecnie w wersji beta, a zatem nie zawiera jeszcze wszystkich planowanych funkcji.

Total War: Rome II - Cezar w Galii zadebiutowało w cyfrowej dystrybucji

Góral, 17 grudnia 2013, 16:01

W sklepie Steam można już zaopatrzyć się w Cezar w Galii - rozszerzenie do strategii Total War: Rome II. Tytuł dostępny jest w cenie 14,99 euro i do działania wymaga podstawowej wersji gry.

Total War: Rome II - Cezar w Galii ukaże się 17 grudnia

Góral, 11 grudnia 2013, 10:55

Cezar w Galii, duże rozszerzenie do gry Total War: Rome II, nie ukaże się 12, lecz 17 grudnia - poinformowało studio Creative Assembly. Wraz z dodatkiem na rynku pojawi się nowy patch, a chwilę po nim kolejny.

Wieści ze świata (Total War: Rome II, Windforge, Neverwinter) 6/12/13

Sarge, 6 grudnia 2013, 13:55

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji wprowadzającej nową frakcję do Total War: Rome II, kończącej się zbiórce pieniędzy na produkcję gry Windforge, a także o premierze rozszerzenia Shadowmantle do Neverwinter. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Total War: Rome II – Cezar w Galii nowym dodatkiem do popularnej strategii

Góral, 2 grudnia 2013, 17:49

12 grudnia w ramach cyfrowej dystrybucji ukaże się dodatek Cezar w Galii do gry strategicznej Total War: Rome II. Tytuł przedstawi wojnę Juliusza Cezara z plemionami galijskimi, wprowadzając do zabawy szereg nowości.

Total War: Rome II sprzedał się w ponad 800 tys. egzemplarzy

Góral, 2 listopada 2013, 10:10

Total War: Rome II trafił do ponad 800 tys. osób - ujawniono w najnowszym raporcie finansowym firmy Sega Sammy Holdings. Ogólna kondycja działu odpowiedzialnego za gry wideo jest bardzo dobra.

Total War: Rome II będzie brutalniejszy. DLC Krew i Posoka dostępne od jutra

Adam Zechenter, 30 października 2013, 11:55

31 października popularna strategia Total War: Rome II otrzyma rozszerzenie zatytułowane Krew i Posoka. Jak twierdzi producent, firma Creative Assembly, gra z dodatkiem będzie bardziej brutalna i surowa. DLC można zamawiać poprzez platformę Steam w cenie 2,49 euro.