Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2017, 11:44

autor: Adrian Werner

Dzisiaj zadebiutuje Total War: Rome II – Empire Divided

Dzisiaj po południu do sprzedaży trafi Total War: Rome II – Empire Divided, czyli rozszerzenie do strategii studia Creative Assembly z 2013 roku. Produkcja zaoferuje m.in. nową kampanię i dodatkowe frakcje.

Dodatek zadebiutuje koło 16:00. - Dzisiaj zadebiutuje Total War: Rome II – Empire Divided - wiadomość - 2017-11-30
Dodatek zadebiutuje koło 16:00.
DODATEK EMPIRE DIVIVED W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Creative Assembly
  2. Wydawca: SEGA
  3. Gatunek: strategia
  4. Platforma: PC

Obecnie fani studia Creative Assembly zagrywają się głównie w wydane dwa miesiące temu Total War: Warhammer II, ale deweloperzy nie zapominają również o swoich starszych produkcjach. Dzisiaj popołudniu do sprzedaży trafi dodatek Podzielone imperium (ang. Empire Divided) do wydanego przed czterema laty Total War: Rome II.

Jest to rozszerzenie niesamodzielne, więc wymagać ma pełnej wersji gry. Dodatek można obecnie kupić w przedsprzedaży w serwisie Steam za 63,89 złotych. Jest to cena promocyjna, obniżona o 10-procent i w momencie premiery, czyli koło 16:00, podskoczy do 70,99 zł.

Total War: Rome II – Empire Divided oferuje nową kampanię, rozpoczynającą się w 270 roku. Towarzyszy jej dziesięć dodatkowych stron konfliktu reprezentujących pięć starożytnych kultur. Połowa z nich to tzw. frakcje heroiczne, posiadające bardziej skomplikowane warunki zwycięstwa oraz liderów, którzy nie mogą zginąć w bitwie.

Produkcja wprowadza także nowe wydarzenia, budynki i misje oraz rozszerza listę jednostek. Dodano również zdolności generałów, pozwalające na spersonalizowanie dowódców armii. Ponadto rozgrywkę urozmaicają problemy wywołane przez zarazy, kulty oraz bandyci.

Warto dodać, że wraz z premierą dodatku Empire Divided autorzy udostępnią także darmową aktualizację Power and Politics, które zaoferuje odświeżony system działań politycznych. Polscy gracze mogą liczyć na rodzimą wersję językową aktualizacji i dodatku z przetłumaczonym interfejsem oraz napisami.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Total War: Rome II
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.