Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lipca 2013, 11:35

autor: Draug

Total War: Rome II – udostępniono film z kampanii po stronie Kartaginy

Udostępniono kolejny film z rozpoczętej niedawno serii „Let’s play”, reklamującej Total War: Rome II. Tym razem ukazano kampanię, prezentując dostępne frakcje oraz mapę świata i system dyplomacji z perspektywy Kartaginy.

Niedawno studio Creative Assembly rozpoczęło nowy cykl filmów typu „Let’s play”, promujących nadchodzące wielkimi krokami Total War: Rome II. Po ukazaniu bitwy u ujścia Nilu przyszedł czas na kolejne wideo, tym razem ukazujące przebieg kampanii.

Trwający 13 minut materiał rozpoczyna się od prezentacji rodów, frakcji i państw, na czele których możemy stanąć, rozpoczynając zabawę. Następnie grający wybiera Kartaginę i przenosi się na mapę antycznego świata, by przedstawić poszczególne elementy, z którymi można zetknąć się z jej poziomu (np. dyplomację).

Interaktywna podróż po antycznym świecie rozpocznie się 3 września. - Total War: Rome II – udostępniono film z kampanii po stronie Kartaginy - wiadomość - 2013-07-26
Interaktywna podróż po antycznym świecie rozpocznie się 3 września.

Omawiany cykl filmów to nie jedyna atrakcja, jaką twórcy przygotowali dla fanów przed premierą Total War: Rome II. Nie dalej niż dwa tygodnie temu udostępniono chociażby interaktywną mapę, prezentującą opisy i charakterystyki poszczególnych frakcji i prowincji, które składają się na zawarty w grze starożytny świat, umożliwiając wstępne zaplanowanie swoich działań.

Wygląda na to, że prowadzona w taki sposób kampania marketingowa – w połączeniu z długą historią serii Total War, która zdążyła zyskać nieśmiertelną sławę – odnosi zamierzony skutek, ponieważ zamówienia przedpremierowe na najnowszą odsłonę cyklu są składane w rekordowych ilościach. Swój wkład w ten sukces ma z pewnością również polski rynek, na którym tytuł wyda firma Cenega – także w niezwykle bogatej i gustownej edycji kolekcjonerskiej.

Tak wielkich i jednocześnie pięknych bitew jeszcze w grach nie było! - Total War: Rome II – udostępniono film z kampanii po stronie Kartaginy - wiadomość - 2013-07-26
Tak wielkich i jednocześnie pięknych bitew jeszcze w grach nie było!

Total War: Rome II ukaże się 3 września, wyłącznie w wersji na komputery PC. Premierę gry na naszym rynku (w polskiej kinowej wersji językowej) przewidziano na ten sam dzień. Osoby, które jeszcze nie zaklepały swojego egzemplarza tej świetnie zapowiadającej się strategii, a chciałyby to zrobić, zapraszamy do naszej porównywarki cenowej, dzięki której wybierzecie najkorzystniejszą ofertę. Osoby nieprzekonane do omawianej pozycji zapraszamy natomiast do naszej relacji z jej pokazu przedpremierowego.