Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2013, 10:49

autor: Góral

Total War: Rome II - udostępniono interaktywną mapę

Twórcy gry Total War: Rome II udostępnili, na oficjalnej stronie produkcji, interaktywną mapę. Jest to typowa ciekawostka dla fanów tytułu, dzięki której można zaplanować swoją kampanię.

Studio Creative Assembly, aktualnie pracujące nad grą Total War: Rome II, opublikowało interaktywną mapę, która pozwala zaznajomić się z dostępnymi frakcjami i jednostkami. Zainteresowani mogą nawet zaplanować kampanię.

Total War: Rome II ukaże się 3 września. - Total War: Rome II - udostępniono interaktywną mapę - wiadomość - 2013-07-14
Total War: Rome II ukaże się 3 września.

Total War: Rome II zostało oficjalnie zapowiedziane w połowie 2012 roku i dość szybko okazało się, że gra będzie hitem. W pierwszym tygodniu po uruchomieniu sprzedaży przedpremierowej, tytuł cieszył się sześciokrotnie większym zainteresowaniem, niż poprzednia część serii. W sumie nikogo nie powinno to dziwić, gdyż produkcja zapowiada się bosko. Przekonacie się o tym, czytając naszą zapowiedź, przygotowaną przez Asmodeusza. Swoje wrażenia podsumował on tymi oto słowami:

„szykuje się godny następca Total War: Rome, czerpiący pełnymi garściami ze wszystkich opracowanych dotychczas rozwiązań i wprowadzający dużo nowości, które ponownie zmuszą nas do wysilania szarych komórek. Fani serii będą wniebowzięci.”

Premiera gry nastąpi 3 września na komputerach PC, jednak już teraz możecie składać zamówienia przedpremierowe. Najtańsze oferty znajdziecie w naszej porównywarce cenowej. Dystrybucją produkcji w naszym kraju zajmie się firma Cenega, która wyda tytuł w polskiej wersji językowej (napisy).