Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2013, 12:03

autor: Hed

Cenega Poland dystrybutorem Total War: Rome II – premiera 3 września w wersji polskiej

Firma Cenega Poland wyda w naszym kraju strategię Total War: Rome II, szykowaną przez studio Creative Assembly. Data premiery gry to 3 września tego roku na PC. Dystrybutor szykuje polską wersję językową (napisy), dodatki w przedsprzedaży oraz edycję kolekcjonerską.

Total War: Rome II wyjdzie w Polsce 3 września i otrzyma polską wersję językową. - Cenega Poland dystrybutorem Total War: Rome II – premiera 3 września w wersji polskiej - wiadomość - 2013-06-20
Total War: Rome II wyjdzie w Polsce 3 września i otrzyma polską wersję językową.

Cenega Poland wyda w Polsce grę Total War: Rome II dzięki porozumieniu z jej wydawcą, czyli firmą Sega. Wcześniej sądziliśmy, że tę rolę spełni cdp.pl, ale jak widać sytuacja się zmieniła. Nowy dystrybutor poinformował, że strategia tworzona przez studio Creative Assembly wyjdzie 3 września tego roku na PC. Produkcja będzie zawierała polską wersję językową (napisy) oraz opcję wyboru oryginalnej, angielskiej wersji. Dowiedzieliśmy się też, że Cenega i Sega szykują dwie specjalne propozycje dla graczy: pakiet dodatków oraz edycję kolekcjonerską.

Osoby, które zamówią Total War: Rome II w przedsprzedaży otrzymają specjalny Pakiet Kultur Państw Greckich, zawierający nowe frakcje: „dyplomatyczne Ateny, przebiegły Epir oraz potężną Spartę”. Druga propozycja to wspomniane wydanie specjalne. W edycji kolekcjonerskiej, kosztującej 479,99 złotych, otrzymamy parę dodatków dostępnych w języku angielskim (przetłumaczona zostanie tylko instrukcja). Kolekcjonerzy mogą liczyć na następujące atrakcje:

  1. kopię gry Total War: Rome II w numerowanym pudełku „steelbox”,
  2. zestaw do gry w Tabulę – rzymski pierwowzór tryktraka,
  3. replikę rzymskich kości Tesserae – znalezionych w wykopaliskach Herkulanum,
  4. grę karcianą Total War Cards: Punic Wars,
  5. wydrukowaną na płótnie mapę kampanii,
  6. w pełni działającą replikę Rzymskiego Onagera do samodzielnego złożenia.
Cenega Poland dystrybutorem Total War: Rome II – premiera 3 września w wersji polskiej - ilustracja #2

Cenega Poland dystrybutorem Total War: Rome II – premiera 3 września w wersji polskiej - ilustracja #4Total War: Rome II to oczekiwany powrót studia Creative Assembly do ery panowania Imperium Rzymskiego. W grze przyjmiemy rolę dowódcy jednej z nacji i staniemy do walki o dominację na świecie. W tej części lubianej serii strategicznej autorzy chcą pokazać bitwy także z perspektywy pojedynczych żołnierzy. Pomoże w tym spektakularna oprawa audiowizualna – na ekranie zobaczymy tysiące jednostek. Premiera Total War: Rome II nastąpi 3 września na PC.

  1. Oficjalna strona gry Total War: Rome II
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.