Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2013, 11:41

autor: Adrian Werner

Batman: Arkham Origins - wyciekła zawartość Edycji Kolekcjonerskiej

Pojawiły się pierwsze informacje dotyczące Edycji Kolekcjonerskiej gry Batman: Arkham Origins. W pudełku znaleźć ma się m.in. artbook oraz imponująca figurka Mrocznego Rycerza i Jokera.

Źródło: PS3Gen - Batman: Arkham Origins - wyciekła zawartość Edycji Kolekcjonerskiej - wiadomość - 2013-07-14
Źródło: PS3Gen

Batman: Arkham Origins zapowiada się na jedną z największych premier końcówki tego roku. Nikogo nie powinna zatem zaskoczyć informacja, że firma Warner Bros. Interactive Entertainment szykuje Edycję Kolekcjonerską gry. Francuski serwis Ps3gen dotarł do obrazka, który pokazuje zawartość tego wydania.

Jeśli informacje to okażą się prawdziwe, to nabywcy Edycji Kolekcjonerskiej otrzymają:

  1. Specjalne pudełko z hologramem.
  2. Metalowe pudełko na płyty z grą.
  3. Album z artworkami.
  4. Mierzącą 23 centymetry figurkę z Batmanem i Jokerem.
  5. Kody do dwóch ekskluzywnych DLC.

Oczywiście, do czasu potwierdzenia przez firmę firma Warner Bros. Interactive Entertainment wszystkie te informacje pozostają jedynie spekulacjami. Jednak fakt, że wieściom towarzyszył obrazek ilustrujący zawartość Edycji Kolekcjonerskiej sprawia, że trudno sobie wyobrazić, aby te doniesienia okazały się nieprawdziwe.

Przypomnijmy, że Batman: Arkham Origins powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U. Premiera zaplanowana została na 25 października tego roku. Fabuła gry będzie kontynuowana w przeznaczonym na konsole przenośne Batman: Arkham Origins Blackgate.

Ostatnia aktualizacja: 2013-07-14

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Batman: Arkham Origins

Batman: Arkham Origins