Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 lipca 2013, 09:39

autor: Góral

Fallout: Nuka Break - Red Star - obejrzyj drugą część świetnego fanowskiego filmu

Firma Wayside Creations opublikowała drugą część swojego największego dzieła - Fallout: Nuka Break. Red Star to swoisty przedsmak tego, czego możemy oczekiwać po drugim sezonie fanowskiej serii krótkich filmów.

Fani serii Fallout z pewnością znają serię krótkich filmów Fallout: Nuka Break. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji jej obejrzeć, to odsyłam na oficjalną stronę projektu. Natomiast dziś możemy Wam zaprezentować część drugą o podtytule Red Star.

25 minutowe nagranie opowiada historię Rangera przemierzającego pustkowia. W pewnym momencie jednak zostaje on postawiony przed trudnym wyborem – albo pozostanie anonimowym, czyli bezpiecznym człowiekiem, albo stanie się rozpoznawalnym bohaterem. Akcja Red Star rozgrywa się pomiędzy oryginalnym filmem, a pierwszym sezonem Fallout: Nuka Break.

Jak na dokonanie kilku zapaleńców, efekt finalny jest świetny. Tak samo zresztą jak poprzednie nagrania firmy Wayside Creations. Przy okazji warto przypomnieć, że obecnie pracują oni nad drugim sezonem Nuka Break, który swego czasu został sfinansowany na Kickstarterze. Z pewnością warto więc czekać na premierę.

Fallout: Nuka Break - Red Star - obejrzyj drugą część świetnego fanowskiego filmu - ilustracja #1Seria gier wideo Fallout została zapoczątkowana wraz z pierwszą częścią z 1997 roku. Do dnia dzisiejszego ukazało się kilka odsłon. Jak na razie ostatnią jest Fallout: New Vegas z 2010 roku. Od jakiegoś czasu pojawią się jednak kolejne plotki o grze Fallout 4, która została nawet rzekomo pokazana za zamkniętymi drzwiami na tegorocznych targach E3. Oficjalnie jednak taki projekt nie został zapowiedziany.