Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 sierpnia 2011, 11:00

autor: DogGhost

Fallout: Nuka Break Web Series - obejrzyj pierwszy odcinek fanowskiego serialu

W sieci pojawił się pierwszy odcinek fanowskiego serialu osadzonego w uniwersum gry Fallout. W Fallout: Nuka Break Web Series trójka bohaterów kontynuuje podróż w poszukiwaniu butelki orzeźwiającej Nuka Coli.

Na początku tego roku w sieci pojawił się bardzo ciekawy, amatorski film krótkometrażowy oparty na najsłynniejszej serii gier postnuklearnych zatytułowany Fallout: Nuka Break. W związku z ciepłym przyjęciem i dużą popularnością tej produkcji, twórcom udało się zgromadzić środki niezbędne do przygotowania serialu, którego pierwszy odcinek został już ukończony.

Fallout: Nuka Break Web Series - obejrzyj pierwszy odcinek fanowskiego serialu - ilustracja #1

W poprzedniej odsłonie poznaliśmy trójkę bohaterów, którzy udali się na wyprawę w poszukiwaniu butelki zimnego napoju Nuka Cola. Okazało się jednak, że zadanie to wcale nie jest takie proste, jak by się mogło początkowo wydawać. W filmie nie brakuje nagłych zwrotów akcji, a łuski sypią się gęsto.

Pierwszy odcinek Fallout: Nuka Break Web Series stanowi kontynuację przygód uzależnionego od orzeźwiającego napoju mężczyzny, który przetrwał wojnę w schronie, jego kumpla ghoula o imieniu Ben oraz seksownej byłej niewolniczki, Scarlett. Ponownie przyjdzie im podejmować trudne moralne decyzje oraz stawić czoła bandytom. Nie zdradzając fabuły zachęcamy do obejrzenia filmiku:

Kolejne odcinki mają się pojawiać w co drugi poniedziałek. Oprócz dotychczasowych bohaterów, w serialu wystąpią również gościnnie znani aktorzy. Wśród nich jest ulubieniec Guillerma Del Toro, Doug Jones, który wystąpił między innymi w roli Abe’a Sapiena w filmie Hellboy, a także maszkary z Labiryntu Fauna.

Fallout: Nuka Break Web Series - obejrzyj pierwszy odcinek fanowskiego serialu - ilustracja #2