Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2013, 08:45

autor: Góral

Street Fighter IV - pojawi się nowa wersja gry z pięcioma kolejnymi wojownikami

Jedna z najlepszych bijatyk ostatnich lat, Street Fighter IV, w przyszłym roku doczeka się kolejnej edycji, zawierającej szereg poprawek i 5 nowych wojowników - poinformowała firma Capcom, wydawca produkcji.

Firma Capcom, wydawca gry Street Fighter IV, poinformowała na turnieju EVO 2013, że w przyszłym roku tytuł doczeka się kolejnej wersji. Dzięki niej fani otrzymają nowe postacie, kombosy, ciosy i nie tylko.

Street Fighter IV - nowa wersja gry ukaże się w przyszłym roku. - Street Fighter IV - pojawi się nowa wersja gry z pięcioma kolejnymi wojownikami - wiadomość - 2013-07-14
Street Fighter IV - nowa wersja gry ukaże się w przyszłym roku.

Aktualizacja będzie dostępna w dwóch wariantach. Obecni posiadacze gry Street Fighter IV ściągną sobie stosowny dodatek DLC za 15 dolarów (około 50 zł). Natomiast jeżeli komuś się zepsuła płytka, albo do tej pory nie miał okazji powalczyć w „czwórkę”, to będzie mógł nabyć pełną, zaktualizowaną już wersję produkcji za 40 dolarów (około 130 zł).

Nowa edycja wprowadzi do zabawy pięciu wojowników, jednak na razie ujawniono tylko czterech. Ostatni, który pojawi się w serii po raz pierwszy, zaprezentowany zostanie w późniejszym czasie. Pogramy więc takimi postaciami jak: Elena, Rolento, Poison i Hugo. Dodatkowo poinformowano, że kupując pełną wersję, otrzyma się wszystkie wydane do tej pory kostiumy.

Data premiery zostanie ujawniona dopiero na początku przyszłego roku. Pewnym natomiast jest, że projekt trafi na konsole Xbox 360, PlayStation 3 i komputery PC. Na powyższym nagraniu wideo możecie obejrzeć ogłoszenie nowej wersji, nakręcone przez jednego z widzów. Na koniec natomiast odsyłam do naszej recenzji komputerowej wersji gry z 2009 roku, w której eLKaeR napisał, że „Japońscy deweloperzy spisali się na medal, łącząc najciekawsze elementy dawnych zmagań Ulicznych Wojowników z równie interesującymi nowościami.”