Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 grudnia 2013, 10:55

autor: Góral

Total War: Rome II - Cezar w Galii ukaże się 17 grudnia

Cezar w Galii, duże rozszerzenie do gry Total War: Rome II, nie ukaże się 12, lecz 17 grudnia - poinformowało studio Creative Assembly. Wraz z dodatkiem na rynku pojawi się nowy patch, a chwilę po nim kolejny.

Total War: Rome II - Cezar w Galii to rozszerzenie do popularnej strategii.
Total War: Rome II - Cezar w Galii to rozszerzenie do popularnej strategii.

Studio Creative Assembly poinformowało, że zapowiedziane ostatnio rozszerzenie do gry strategicznej Total War: Rome II - Cezar w Galii nie ukaże się zgodnie z planem. Na szczęście fani produkcji nie będą musieli długo czekać, ponieważ tytuł zadebiutuje ledwie pięć dni później, 17 grudnia.

Wraz z dodatkiem pojawi się patch oznaczony numerem 8, który naprawi między innymi problemy techniczne, usprawni system kulturalny czy też ulepszy zachowanie sztucznej inteligencji. Oprócz tego deweloper pracuje już nad aktualizacją 8.1. Zostanie ona udostępniona w ramach publicznych testów, w ciągu 48 godzin po premierze Cezara w Galii. Dzięki niej poprawek doczeka się artyleria oblężnicza oraz sztuczna inteligencja (znowu), która zacznie lepiej wykorzystywać wieże oblężnicze i drabiny.

Total War: Rome II - Cezar w Galii będzie kosztować 14,99 euro (około 63 zł) i do działania ma wymagać podstawowej wersji gry.

Akcja dodatku Cezar w Galii rozegra się w czasach 58 - 51 r. p.n.e. - Total War: Rome II - Cezar w Galii ukaże się 17 grudnia - wiadomość - 2013-12-11
Akcja dodatku Cezar w Galii rozegra się w czasach 58 - 51 r. p.n.e.

Cezar w Galii to duże rozszerzenie do popularnej strategii czasu rzeczywistego Total War: Rome II. Tytuł wprowadzi do zabawy szereg mniejszych i większych zmian. Akcja dodatku rozegra się w czasach 58 - 51 r. p.n.e., powróci system pór roku, jedna kolejka będzie trwać dwa tygodnie, itd. Nie zabraknie również kolejnych grywalnych frakcji, jednostek i innych.