Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 grudnia 2013, 16:01

autor: Góral

Total War: Rome II - Cezar w Galii zadebiutowało w cyfrowej dystrybucji

W sklepie Steam można już zaopatrzyć się w Cezar w Galii - rozszerzenie do strategii Total War: Rome II. Tytuł dostępny jest w cenie 14,99 euro i do działania wymaga podstawowej wersji gry.

Total War: Rome II - Cezar w Galii już dostępne. - Total War: Rome II - Cezar w Galii zadebiutowało w cyfrowej dystrybucji - wiadomość - 2013-12-17
Total War: Rome II - Cezar w Galii już dostępne.
Total War: Rome II - Cezar w Galii w skrócie:
  • Rozszerzenie do gry strategicznej Total War: Rome II
  • Dodatek dostępny jest tylko w ramach cyfrowej dystrybucji, w cenie 14,99 euro (około 63 zł)
  • Do działania wymaga podstawowej wersji gry

Cezar w Galii, duże rozszerzenie do gry Total War: Rome II, zadebiutował w ramach cyfrowej dystrybucji, w polskiej wersji językowej (napisy). Tytuł, wymagający do działania podstawowej wersji produkcji, jest już gotowy do pobrania w sklepie Steam, w cenie 14,99 euro (około 63 zł).

Dodatek stworzony przez studio Creative Assembly zmienia nieco zasady zabawy. Akcja tytułu rozgrywa się w czasach 58 - 51 r. p.n.e., co wymusiło na deweloperze zmianę w systemie kolejek. W związku z tym zamiast dwunastu miesięcy, każda z nich trwa teraz tylko dwa tygodnie. Sytuacja zaowocowała także powrotem pór roku, wpływających na przebieg rozgrywki.

Kolejną ważną nowością są nowe grywalne frakcje (Nerwiowie, Bojowie oraz Galatowie) i jednostki. Wojny domowe zostały zastąpione wyzwaniami, w których wcielamy się albo w plemię galijskie walczące z Rzymianami, albo kierujemy wojskami Juliusza Cezara toczącego boje z barbarzyńcami. Oprócz tego rozszerzenie wprowadza jedną nową bitwę historyczną - Bitwę pod Alezją.

Fani popularnej gry strategicznej powinni więc czym prędzej udać się na zakupy. Przypominam także, że wkrótce ukaże się kolejny patch, o którym pisaliśmy kilka dni temu.

Akcja Total War: Rome II - Cezar w Galii rozgrywa się w czasach 58 - 51 r. p.n.e. - Total War: Rome II - Cezar w Galii zadebiutowało w cyfrowej dystrybucji - wiadomość - 2013-12-17
Akcja Total War: Rome II - Cezar w Galii rozgrywa się w czasach 58 - 51 r. p.n.e.