Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2013, 11:55

Total War: Rome II będzie brutalniejszy. DLC Krew i Posoka dostępne od jutra

31 października popularna strategia Total War: Rome II otrzyma rozszerzenie zatytułowane Krew i Posoka. Jak twierdzi producent, firma Creative Assembly, gra z dodatkiem będzie bardziej brutalna i surowa. DLC można zamawiać poprzez platformę Steam w cenie 2,49 euro.

Krwi i posoki ma nie zabraknąć. - Total War: Rome II będzie brutalniejszy. DLC Krew i Posoka dostępne od jutra - wiadomość - 2013-10-30
Krwi i posoki ma nie zabraknąć.
Krew i Posoka:
  • Nowe, płatne rozszerzenie do gry Total War: Rome II.
  • Ma dodawać do walki wiele brutalnych animacji.
  • DLC będzie dostępne od jutra w cenie 2,49 euro (ok. 10 zł).

Firma Creative Assembly kontynuuje swoją dobrą tradycję dodawania do gier z serii Total War kolejnych rozszerzeń. Dodatek Krew i Posoka do Total War: Rome II zostanie odblokowany jutro, to jest 31 października, po południu. DLC można zamawiać już teraz poprzez platformę Steam w w cenie 2,49 euro (ok. 10 zł).

Zdaniem Creative Assembly Krew i Posoka korzysta z lepszych rozwiązań w porównaniu do tych, które zastosowano w Total War: SHOGUN 2, więc efekt ostateczny ma być bardziej brutalny i surowy. Wśród „atrakcji” m.in. ścinanie głów, odcinanie kończyn czy nabijanie na pal, a to dzięki setkom nowych animacji.

  1. Dodatek Krew i Posoka dostępny jest na platformie Steam
Ścięte głowy i tryskająca jucha to znaki szczególne DLC Krew i Posoka. - Total War: Rome II będzie brutalniejszy. DLC Krew i Posoka dostępne od jutra - wiadomość - 2013-10-30
Ścięte głowy i tryskająca jucha to znaki szczególne DLC Krew i Posoka.

Krew i Posoka jest płatnym dodatkiem. Inaczej sprawa się miała z wcześniejszym DLC zatytułowanym Pakiet kultur plemion wędrownych, które było darmowe do wczoraj (od dzisiaj kosztuje 7,49 euro, czyli ok. 31 zł). Tę sytuację można jednak wytłumaczyć próbą wynagrodzenia graczom początkowych trudności technicznych, z którymi borykali się posiadacze Total War: Rome II.

Total War: Rome II będzie brutalniejszy. DLC Krew i Posoka dostępne od jutra - ilustracja #3Seria Total War sięga swoimi korzeniami roku 2000, gdy firma Creative Assembly wyprodukowała pierwszą odsłonę – Shogun: Total War. Od samego początku gry te wyróżnia podzielenie rozgrywki na spokojną fazę strategiczną opartą na turach i dynamiczną fazę taktyczną w czasie rzeczywistym, w której gracz dowodzi dosłownie tysiącami żołnierzy. Silną stroną tytułów z serii Total War była efektowna oprawa graficzna i klimatyczne oddanie epok historycznych, w których toczyły się zmagania.

  1. Recenzja gry Total War: Rome II
  2. Poradnik do gry Total War: Rome II
  3. Oficjalna strona gry Total War: Rome II