Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 października 2013, 15:05

autor: Sarge

Total War: Rome II - nowa frakcja, Warsztat Steam i inne zmiany w patchu

Studio Creative Assembly udostępniło kolejną aktualizację do gry Total War: Rome II. Tym razem oprócz wielu poprawek błędów i zmian w balansie rozgrywki dodano także grywalną frakcję Seleucydów oraz obsługę usługi Warsztat Steam.

Studio Creative Assembly udostępniło kolejną aktualizację do gry Total War: Rome II. Tym razem oprócz wielu poprawek błędów i zmian w balansie rozgrywki dodano także grywalną frakcję Seleucydów oraz obsługę usługi Warsztat Steam.

To już piąty patch wypuszczony na potrzeby gry Total War: Rome II. Jedną z największych nowości jest frakcja Seleucydów, dostępna zarówno w trybie dla jednego, jak i wielu graczy. Dużym plusem jest fakt, że twórcy nie sprzedają jej w formie płatnego dodatku DLC. Zamiast tego kolejną frakcję otrzymali zupełnie za darmo wszyscy posiadacze gry.

Total War: Rome II to gra regularnie wspierana przez twórców kolejnymi patchami - Total War: Rome II - nowa frakcja, Warsztat Steam i inne zmiany w patchu - wiadomość - 2013-10-19
Total War: Rome II to gra regularnie wspierana przez twórców kolejnymi patchami

Oprócz tego produkcja studia Creative Assembly doczekała się oficjalnego wsparcia dla usługi Warsztat Steam. Dla graczy oznacza to łatwiejsze wyszukiwanie gotowych modów lub publikowanie tych stworzonych przez siebie. Łatka wprowadza też wiele innych zmian i poprawek, o których przeczytacie pod tym adresem. Aktualizacja pobierze się automatycznie przy próbie uruchomienia Total War: Rome II.

Mike Simpson (dyrektor kreatywny serii Total War) napisał na oficjalnym forum dyskusyjnym, że w przygotowywaniu kolejnych łatek nieodzowna była pomoc ze strony graczy. Posiadacze gry dostarczali twórcom na bieżąco potrzebnych informacji poprzez dzielenie się swoimi wrażeniami i opiniami na różnego rodzaju serwisach internetowych lub forach. Deweloper zamierza w dalszym ciągu wspierać swoją produkcję, w związku z czym co kilka tygodni powinniśmy spodziewać się kolejnych aktualizacji.

Total War: Rome II to kolejna odsłona serii strategii czasu rzeczywistego Total War, będąca bezpośrednią kontynuacją gry Rome: Total War wydanej w 2004 roku. Produkcja studia Creative Assembly została wydana w naszym kraju przez firmę Cenega w polskiej kinowej wersji językowej (napisy) wyłącznie na PC.