Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2013, 17:20

autor: Bartosz "qjin" Woldański

Total War: Rome II – podążanie śladami Hannibala w nowym zwiastunie

Studio Creative Assembly udostępniło nowy zwiastun promujący nadchodzącą odsłonę popularnej serii strategicznej Total War – Rome II. Nagranie przedstawia różne ścieżki, jakimi gracze będą mogli podążyć, by – niemal jak Hannibal – przechytrzyć wrogów i dopiąć swego.

Nowy materiał wideo wykorzystuje postać Hannibala Barkasa, słynnego stratega, a zarazem największego wroga Rzymu, i obrazuje różne drogi, jakie gracz będzie mógł obrać, by przechytrzyć największych wrogów. Jest to fabularny zwiastun przeplatany fragmentami starć oraz urywkami przedstawiającymi mapę świata gry. Twórcy zademonstrowali możliwości, jakie czekają na nas w kolejnej części strategicznego cyklu Total War – Rome II. Udostępniono również nowe obrazki z gry, które możecie podziwiać w naszej galerii.

Bitwy będą efektowne jak nigdy w serii Total War - Total War: Rome II – podążanie śladami Hannibala w nowym zwiastunie - wiadomość - 2013-08-01
Bitwy będą efektowne jak nigdy w serii Total War

Do premiery nadchodzącej produkcji studia Creative Assembly pozostał raptem miesiąc, więc jej promocja nabiera na sile. Przypomnijmy, że niedawno autorzy tytułu ruszyli z nowym cyklem filmów typu „Let’s play”, w którym omawiane są poszczególne kampanie (po stronie Kartaginy) lub bitwy (nad Nilem). Co więcej, od dzisiaj na łamach serwisu gry-online.pl możecie przeczytać nasze wrażenia z minikampanii. Jeśli jesteście ciekawi, co takiego zmieniło się w części strategicznej nowej gry z cyklu Total War, to zapraszamy Was do zapoznania się z artykułem. Z kolei o innych aspektach rozgrywki przeczytacie w poprzednich zapowiedziach.

„Znajdę drogę lub sobie ją utoruję” - Hannibal - Total War: Rome II – podążanie śladami Hannibala w nowym zwiastunie - wiadomość - 2013-08-01
„Znajdę drogę lub sobie ją utoruję” - Hannibal

Total War: Rome II zadebiutuje w polskiej kinowej wersji językowej (napisy) tylko na pecetach. Data premiery została ustalona na 3 września 2013 roku. W sklepie gry-online.pl możecie składać zamówienia przedpremierowe zarówno na zwykłą (139,90 zł), jak i kolekcjonerską edycję (479,90 zł).