Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 sierpnia 2013, 17:30

autor: Michał "Orlov" Orlikowski

Poradnik Gry-Online do każdego zamówienia Total War: Rome II w muve.pl

Z okazji rekordowej liczby przedpremierowych zamówień Total War: Rome II sklep muve.pl i serwis Gry-Online przedstawiają specjalną ofertę – do każdego złożonego na tę grę zamówienia dołączony zostanie stworzony przez redakcję poradnik.

Poradnik Gry-Online do każdego zamówienia Total War: Rome II w muve.pl - ilustracja #1

Po raz kolejny potwierdziło się ogromne zainteresowanie grą Total War: Rome II, zapowiadaną jako jedna z najgorętszych premier tego roku. Jak ogłosił sklep muve.pl – strategia od studia Creative Assembly stała się najlepiej sprzedającym tytułem pre-orderowym na PC w jego historii.

Z tej okazji muve.pl, we współpracy z serwisem Gry-Online, przygotowało dla fanów serii specjalną niespodziankę. Do każdego złożonego w sklepie muve.pl zamówienia na Total War: Rome II otrzymacie bezpłatny dostęp do przygotowywanego przez redakcję kompleksowego poradnika do gry. Ze wsparciem takiego kompendium wiedzy bez problemu wejdziecie w świat gry, zapoznacie się z jej mechaniką oraz odniesiecie niezwykle ważne dla Republiki zwycięstwa.

Promocja obejmuje wszystkie dotychczasowe pre-ordery, a także zamówienia złożone do końca września. Poradnik, w formie elektronicznej, zostanie udostępniony wraz z jego ukończeniem przez redakcję.

Premiera Total War: Rome II odbędzie się 3 września bieżącego roku. Dystrybucję gry, w polskiej wersji językowej, zapewnia firma Cenega.

  1. Pełna treść komunikatu
  2. Total War: Rome II w sklepie muve.pl
  3. Oficjalna strona gry Total War: Rome II
  4. Oficjalna strona firmy Cenega