Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 30 sierpnia 2013, 17:02

Total War: Rome II najlepiej sprzedającym się tytułem pre-orderowym na PC w historii sklepu muve.pl

W podziękowaniu do każdego zamówienia w prezencie poradnik do gry!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Miło nam poinformować, że Total War: Rome II został najlepiej sprzedającym się tytułem pre-orderowym na PC w historii sklepu muve.pl - bardzo Wam dziękujemy!

Z tej okazji dla naszych Klientów przygotowaliśmy wyjątkowy prezent. Każda osoba, która zamówiła w muve.pl grę Total War: Rome II lub też zrobi to do końca września, otrzyma poradnik do gry przygotowywany przez Gry-Online. Poradnik w formie elektronicznej zostanie przekazany Wam bezpłatnie, jak tylko zostanie ukończony przez Redakcję GOL-a.

Przypominamy również, że wszystkie osoby, które zamówią w muve.pl grę przed premierą otrzymają dodatkowo grę Europa Universalis III & Rome Ultimate Edition (PC) PL oraz DLC Pakiet Kultur - Państwa Greckie. Premiera już we wtorek 3.09, więc warto się śpieszyć! Grę możecie zamówić z darmową dostawą kurierem lub do wybranego Paczkomatu pod tym adresem.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.