Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 27 czerwca 2007, 15:15

autor: Major Doktor Upiorna

Kontroler do walki, kij bilardowy i zestaw narzędzi kuchennych - nowe akcesoria dla Wii

Zapowiedziano już pistolet, kontroler w kształcie bumeranka, osłonę na telewizor, wędkę i zapewne kilka innych rzeczy, których w tej chwili nie pamiętam. Na tym jednak nie koniec gadżetów dedykowanych konsoli Wii.

Zapowiedziano już pistolet, kontroler w kształcie bumeranga, osłonę na telewizor, wędkę i zapewne kilka innych rzeczy, których w tej chwili nie pamiętam. Na tym jednak nie koniec gadżetów dedykowanych konsoli Wii. Dowiedzieliśmy się, że najnowsza platforma sprzętowa firmy Nintendo otrzyma jeszcze kij bilardowy, nakładki na Wii-pilota w kształcie narzędzi kuchennych oraz kontroler do walki, z jakim mieliśmy do czynienia w przypadku bijatyk sprzed lat.

Kontroler do walki, kij bilardowy i zestaw narzędzi kuchennych - nowe akcesoria dla Wii - ilustracja #1

Ostatni z wymienionych przedmiotów wydaje się sensownym rozwiązaniem, gdyż nierzadko stając w szranki z przeciwnikami gracz męczy się wymachując Wii-kontrolerem. Za przygotowanie owego gadżetu odpowiada firma Hori. Pojawi się on w sprzedaży już w sierpniu bieżącego roku i będzie można go nabyć za kwotę 52,90 USD, co w przeliczeniu wynosi ok. 150 PLN.

Kontroler do walki, kij bilardowy i zestaw narzędzi kuchennych - nowe akcesoria dla Wii - ilustracja #2
Kontroler do walki, kij bilardowy i zestaw narzędzi kuchennych - nowe akcesoria dla Wii - ilustracja #3

Nakładkę w postaci kija bilardowy również da się zrozumieć - Wii-pilot nie pozwala na dokładne odmierzenie odległości, niezbędnej do wycelowania w bilę. Poza tym 13 USD (ok. 37 PLN) nie powinno obciążyć budżetu gracza i można sobie na nią pozwolić. Jednak zestaw narzędzi kuchennych, stanowiących nakładki na Wii-kontroler to delikatna przesada. Został on przygotowany z myślą o grze Cooking Mama i także można je nabyć za 13 USD (ok. 37 PLN). Warto dodać, że owe akcesoria nie pochodzą ze stajni Nintendo.

Kontroler do walki, kij bilardowy i zestaw narzędzi kuchennych - nowe akcesoria dla Wii - ilustracja #4