Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

9. Gry Logiczne Nintendo DS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 9. Najpopularniejsze gry z gatunku logiczne na platformę DS.

Gry logiczne. Gatunek gier, w których nadrzędnym celem jest rozwiązywanie zagadek logicznych. Zazwyczaj pozbawione są fabuły lub występuje ona w szczątkowej formie. Rozwiązanie zagadek wymaga logicznego myślenia, strategii, umiejętności rozpoznawania schematów i spostrzegawczości.

NDS

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

gry logiczne
Puyo Puyo 7
Puyo Puyo 7

Logiczne 30 lipca 2009

Siódma odsłona cyklu gier logicznych zapoczątkowanego w 1992 roku, wzorowana na Tetrisie. Zostań mistrzem w układaniu kolorowych żelków!

Science Papa
Science Papa

Logiczne 15 lipca 2009

Science Papa to wyprodukowana i wydana przez koncern Activision gra logiczna z elementami strategii. Gracze wcielają się w członka grupy ambitnych chemików, którzy rywalizują z innymi zespołami szalonymi naukowcami w prowadzeniu badań. Twórcy gry przewidzieli 30 widowiskowych eksperymentów, dających sporą wiedzę o podstawowych prawach chemii.

Imagine Teacher: Class Trip
Imagine Teacher: Class Trip

Logiczne 25 sierpnia 2009

Jesteśmy wirtualnym nauczycielem, który wybrał się ze swymi uczniami na wycieczkę. Wchodzimy w interakcje z młodymi podopiecznymi, testując ich wiedzę i nagradzając najlepszych.

Reversal Challenge
Reversal Challenge

Logiczne 4 sierpnia 2009

Reversal Challenge to próba świeżego spojrzenia na klasyczną, pochodzącą z XVIII wieku grę logiczną Othello (Reversi). Korzystając z funkcjonalności kieszonkowej konsoli Nintendo DS gracze mogą toczyć pojedynki zarówno według tradycyjnych, jak i nieco urozmaiconych reguł.

High Stakes Texas Hold 'Em
High Stakes Texas Hold 'Em

Logiczne 21 grudnia 2009

Wirtualna edycja jednej z najpopularniejszych odmian pokera. Do zabawy możemy przystępować w pojedynkę lub konkurować z graczami z całego świata o najcenniejsze trofea.