Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Video Strip Poker HD (PC)

Video Strip Poker HD PC

Gra karciana dla dorosłych, opracowana przez firmę Torquemada Games. Gracze uczestniczą w rozgrywkach tytułowego „rozbieranego pokera”, mierząc się z jedną z kilku urodziwych kobiet. Dziewczyny reprezentują inne typy urody – azjatycką, afrykańską, amerykańską oraz europejską.

Logiczne | hazardowe | karciane | poker | erotyczne

PC Windows
Okładka Video Strip Poker HD (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

8listopada2013

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Video Strip Poker HD to tak zwany „rozbierany poker”, czyli gra karciana dla dorosłych, w której chodzi o pozbawienie przeciwniczki ubrania. Produkcja została przygotowana przez firmę Torquemada Games, specjalizującą się w podobnych tytułach. Deweloper ma na koncie takie gry jak Video Strip Poker Classic oraz Video Strip Poker Supreme.

W Video Strip Poker HD możemy zmierzyć się z jedną z kilku urodziwych kobiet w pokerze. Dziewczyny reprezentują inne typy urody – afrykańską, azjatycką, europejską oraz amerykańską. Panie różnią się kolorem włosów, skóry i innymi atrybutami. Łączy je pasja do rozbieranego pokera. Stawką w każdej z gier są kolejne elementy garderoby przeciwniczki, zdejmowane po utracie posiadanej puli pieniędzy i wykupywane z powrotem po odrobieniu strat.

W tej odsłonie „rozbieranego pokera” firma Torquemada Games skoncentrowała się na zwiększeniu poziomu interaktywności. Dziewczyny dysponują wieloma reakcjami na poszczególne sytuacje, dzięki czemu każda rozgrywka jest nieco inna. Autorzy chwalą się też zaawansowaną inteligencją oponentek oraz łatwym w obsłudze interfejsem. Jednym z dodatków jest automatyczne instalowanie plików z nowymi przeciwniczkami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 96 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.1 / 10 na podstawie 37 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Video Strip Poker HD

18+

U.V. Impaler Ekspert 19 października 2013

Nowy produkt Torquemady nie rzucił mnie na kolana. Niemal w każdym aspekcie jest tutaj coś do poprawy, od mechaniki rozgrywki począwszy, poprzez sposób wysławiania się rywalek (trzeba być głuchym, by nie zorientować się, że jedyna biała dziewczyna w zestawieniu to Polka, która z angielskim jest ewidentnie na bakier), na filmikach skończywszy. Mniej wymagających miłośników erotycznych przeżyć Video Strip Poker HD powinien usatysfakcjonować, w końcu chodzi o tu przede wszystkim o to, żeby napawać się widokiem rozebranych panienek w domowym zaciszu.

7.0