Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Video Strip Poker HD (PC)
OkładkaVideo Strip Poker HD (PC)

Video Strip Poker HD PC

Gra karciana dla dorosłych, opracowana przez firmę Torquemada Games. Gracze uczestniczą w rozgrywkach tytułowego „rozbieranego pokera”, mierząc się z jedną z kilku urodziwych kobiet. Dziewczyny reprezentują inne typy urody – azjatycką, afrykańską, amerykańską oraz europejską.

Logiczne | hazardowe | karciane | poker | erotyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Video Strip Poker HD Premiera PC

8listopada2013

producent: Torquemada Games wydawca: Torquemada Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Video Strip Poker HD to tak zwany „rozbierany poker”, czyli gra karciana dla dorosłych, w której chodzi o pozbawienie przeciwniczki ubrania. Produkcja została przygotowana przez firmę Torquemada Games, specjalizującą się w podobnych tytułach. Deweloper ma na koncie takie gry jak Video Strip Poker Classic oraz Video Strip Poker Supreme.

W Video Strip Poker HD możemy zmierzyć się z jedną z kilku urodziwych kobiet w pokerze. Dziewczyny reprezentują inne typy urody – afrykańską, azjatycką, europejską oraz amerykańską. Panie różnią się kolorem włosów, skóry i innymi atrybutami. Łączy je pasja do rozbieranego pokera. Stawką w każdej z gier są kolejne elementy garderoby przeciwniczki, zdejmowane po utracie posiadanej puli pieniędzy i wykupywane z powrotem po odrobieniu strat.

W tej odsłonie „rozbieranego pokera” firma Torquemada Games skoncentrowała się na zwiększeniu poziomu interaktywności. Dziewczyny dysponują wieloma reakcjami na poszczególne sytuacje, dzięki czemu każda rozgrywka jest nieco inna. Autorzy chwalą się też zaawansowaną inteligencją oponentek oraz łatwym w obsłudze interfejsem. Jednym z dodatków jest automatyczne instalowanie plików z nowymi przeciwniczkami.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 96 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.1 / 10 na podstawie 37 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Video Strip Poker HD: 18+