Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

14. Gry Logiczne po premierze - według oceny

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 14. Gry po premierze z gatunku logiczne ułożone według oceny.

Gry logiczne. Gatunek gier, w których nadrzędnym celem jest rozwiązywanie zagadek logicznych. Zazwyczaj pozbawione są fabuły lub występuje ona w szczątkowej formie. Rozwiązanie zagadek wymaga logicznego myślenia, strategii, umiejętności rozpoznawania schematów i spostrzegawczości.

Po premierze 1347
PC
PC Windows836 WWW45
PlayStation
Sony PlayStation 56 Sony PlayStation 4148 Sony PlayStation 395 Sony PlayStation 232 Sony PlayStation 112 PlayStation Portable59 PlayStation Vita69
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S7 Microsoft XBOX ONE122 Microsoft Xbox 360100 Microsoft Xbox11
Mobile
Android247 Apple iOS274 Windows Phone33
Nintendo
Nintendo Switch120 Nintendo Wii72 Nintendo DS197 Nintendo Wii U32 Nintendo 3DS44 Game Boy Advance19 Nintendo GameCube6
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

gry logiczne
Brydż 99
Brydż 99

2.9 Ocena gry

Brydż 99 to polski program pozwalający na grę w brydża z komputerem lub innymi ludźmi, przeznaczony zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych brydżystów.

PC

Szachy: Walka z terrorem
Szachy: Walka z terrorem

2.8 Ocena gry

Zabawne podejście do gry szachowej. W kolejnych pojedynkach walczymy z największymi tyranami znanymi ludzkości. Dodatkowo, pionki i figury znajdujące się na szachownicy to karykatury polityków oraz złoczyńców. Dzięki temu w „bitwach” mogą spotkać się takie postacie jak Tony Blair, Saddam Husajn, Kim Dzong Il oraz George Bush. Twórcy postarali się też o zabawne plansze, w tym np. kryjówkę Osamy ben Ladena.

PC

Video Strip Poker Boys
Video Strip Poker Boys

2.5 Ocena gry

Video Strip Poker Boys jest czwartą odsłoną cyklu gier karcianych, rozwijanego przez firmę Torquemada Games. W przeciwieństwie do poprzednich części, tym razem gracze mają okazję zagrać w rozbieranego pokera z przystojnymi młodzieńcami. Każdy z pięciu kierowanych przez komputerową sztuczną inteligencję przeciwników różni się stylem gry.

PC

Poker Simulator
Poker Simulator

2.4 Ocena gry

Firmowana przez Michała Wiśniewskiego rozbudowana symulacja pokera w odmianie Texas Hold'em – No Limit. Gra zawiera także szkółkę i tryb pomocy, dzięki którym można nauczyć się zasad tej dyscypliny sportu.

PC

Bombuzal
Bombuzal

2.0 Ocena gry

Opracowana przez zespół Image Works (m.in. Predator 2) gra logiczna, której głównym bohaterem jest tytułowy stworek. Jego zadanie wydaje się teoretycznie proste: na małych wysepkach znajdują się bomby, które należy wysadzić w powietrze, jednocześnie utrzymując się przy życiu. W praktyce wygląda to o wiele bardziej skomplikowanie...

PC

Legends of Runeterra
Legends of Runeterra

1.8 Ocena gry

Karcianka osadzona w uniwersum wykreowanym na potrzeby gry League of Legends. W Legends of Runeterra od studia Riot Games gracze toczą pojedynki, zagrywając karty przedstawiające bohaterów z krainy Runeterra. Produkcja jest dystrybuowana w modelu free-to-play.

PCANDiOS