Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Test Drive Unlimited - poradnik do gry

Test Drive Unlimited - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Test Drive Unlimited - poradnik do gry

Wygraj każdy wyścig. Poradnik do gry „Test Drive Unlimited” podzielony jest na trzy zasadnicze rozdziały: wyjaśnienie podstaw rozgrywki, omówienie wszystkich typów wyścigów, w których można brać udział, oraz opis wszystkich aut oraz motocykli.

Witam w nieoficjalnym poradniku do gry Test Drive Unlimited, jednej z bardziej rozbudowanych i ciekawszych zręcznościowych ścigałek tego roku - Test Drive Unlimited - poradnik do gry

Witam w nieoficjalnym poradniku do gry "Test Drive Unlimited", jednej z bardziej rozbudowanych i ciekawszych zręcznościowych ścigałek tego roku. Poniższy poradnik powstał oczywiście w głównej mierze z myślą o tych osobach, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę z grami komputerowymi lub w przeszłości miały do czynienia z produktami arcade'owymi, czyli takimi, które nastawione są jedynie na dobrą zabawę, a nie złożony przebieg rozgrywki. "Test Drive Unlimited" nie jest oczywiście bardzo wymagającym symulatorem, aczkolwiek podstawowa wiedza na temat tego w jaki sposób może zachować się prowadzona przez nas maszyna, jest bardzo wskazana. Ponadto można zrezygnować z domyślnie załączonych ułatwień, tak aby pokonywanie zakrętów i wykonywanie ostrzejszych manewrów stało się trudniejsze. Z opcji tej radziłbym jednak skorzystać wyłącznie wtedy, jeśli planuje się zabawę przy użyciu profesjonalnej kierownicy. Mój poradnik podzielony został na trzy zasadnicze rozdziały. Pierwszy rozdział stanowi swego rodzaju niezbyt skomplikowany wstęp. Podpowiadam przede wszystkim w jaki sposób można rozpocząć zabawę, kupując dom, samochód i przystępując do pierwszego prawdziwego wyścigu. Przedstawiam tu także podstawowe kwestie związane ze sterowaniem. Rozdział ten omawia również sprawę awansowania na wyższe poziomy doświadczenia oraz zdobywania różnorakich osiągnięć (Achievementów). Na koniec przedstawiam szczegółowe mapy wyspy, na której będziemy mogli prowadzić działania, z zaznaczeniem wszystkich sklepów oraz miejsc, w których przystępuje się do dodatkowych wyzwań (nie odkrytych wyścigów). Drugi rozdział jest już zdecydowanie bardziej złożony. Szczegółowo omówiłem w nim wszystkie typy wyścigów, w których można brać udział. Wyzwań tych jest ponad sto, tak więc każdy znajdzie chyba coś dla siebie. Ostatni rozdział koncentruje się już wyłącznie na sportowych maszynach, które będzie można w miarę rozwoju zabawy nabywać. Przedstawiam wszystkie marki aut oraz motocykli, ze szczególnym uwzględnieniem tych modeli, które z mojego punktu widzenia wydają się być najciekawsze.

Nie pozostaje mi już nic innego, jak tylko życzyć udanej gry i jak najmniejszej ilości wypadków. Powodzenia!

Jacek "Stranger" Hałas

Informacje o Test Drive Unlimited - poradnik do gry

Autor : Jacek Stranger Hałas

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 88, ilustracje: 616 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Test Drive Unlimited - poradnik do gry