Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Titanfall - poradnik do gry

Titanfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Relic | Mapy w Titanfall poradnik Titanfall

Relic

Mapa ta przedzielona jest na pół wrakiem statku, w którym toczy się walka w bliskim kontakcie. Poza statkiem większość terenów jest otwartych, z niewielkimi budowlami. Część statku oraz wspomniane otwarte tereny są połączone linkami, pozwalającymi na szybką podróż.

Wnętrze statku to miejsce, w którym toczy się najwięcej walk - Relic | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Wnętrze statku to miejsce, w którym toczy się najwięcej walk. Piloci ostrzeliwują się tu głównie z niewielkiej odległości. Sam statek podzielony jest na kilka poziomów, oprócz głównego pokładu można poruszać się także na niższym poziomie oraz po górnych platformach. Sterując Tytanem trzeba być tu ostrożnym, ze względu na wąskie przejścia i wielopoziomowość - strzał można otrzymać z wielu kierunków.

W środku statku, w jego centralnym punkcie znajduje się jeden z punktów przejęcia - Relic | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

W środku statku, w jego centralnym punkcie znajduje się jeden z punktów przejęcia. Przejmując go warto schować się za dostępną tuż za nim ścianką, dzięki czemu jest się choć trochę mniej narażonym na ostrzał przeciwnika.

Z jednej strony na zewnątrz znajduje się punkt przejęcia, w trybie CTF będzie tam jedna z flag - Relic | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Z jednej strony na zewnątrz znajduje się punkt przejęcia, w trybie CTF będzie tam jedna z flag. Standardowo - wejść do budynku jest kilka, należy jednak uważać na czyhających na piętrze przeciwników.

Z drugiej strony wraku znajduje się budynek również z punktem przejęcia lub flagą - Relic | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Z drugiej strony wraku znajduje się budynek również z punktem przejęcia lub flagą. Dostać się do niego można z ziemi lub ze statku, tyrolką.

Z jednej strony statku znajduje się całkiem szerokie przejście, umożliwiające dostanie się na drugą stronę - Relic | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Z jednej strony statku znajduje się całkiem szerokie przejście, umożliwiające dostanie się na drugą stronę. Najczęściej, oprócz wnętrza wraku, to tutaj toczą się starcia Tytanów.

Na statku walczy się głównie w bliskim kontakcie. - Relic | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry
Na statku walczy się głównie w bliskim kontakcie.

Podsumowując, mapa ta została podzielona na 3 strefy - 2 w większości otwarte, z niewielkimi zabudowaniami i centralny punkt - wrak statku, gdzie toczy się większość walk. Pamiętaj, że dostać się tam można na wiele różnych sposobów, z kilku poziomów i za pomocą linek. Sterując Tytanem uważaj na pilotów znajdujących się na wyższych platformach, natomiast jako pilot upewnij się, że masz odpowiednią broń do starć na bliskim dystansie.