Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Titanfall - poradnik do gry

Titanfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Outpost 207 | Mapy w Titanfall poradnik Titanfall

Outpost 207

Mapa ta złożona jest z wysokich budynków, które otaczają główny plac oraz inne, pomniejsze, otwarte przestrzenie. Tytani mogą się tu swobodnie poruszać, jednakże na uniki czasem może braknąć miejsca. Okoliczne dachy zapewniają znaczącą przewagę nad przeciwnikami znajdującymi się niżej.

Wielkie działo znajdujące się na mapie, przed nim widoczna jest wieżyczka - Outpost 207 | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Wielkie działo znajdujące się na mapie, przed nim widoczna jest wieżyczka. Na budynku z prawej strony znajdują się dobre punkty obserwacyjne oraz tyrolka, łącząca go z krańcowym budynkiem mapy.

Jedno z wejść prowadzących do hanagru, w którym znajduje się punk przejęcia, a także flaga, zależnie od trybu gry - Outpost 207 | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Jedno z wejść prowadzących do hanagru, w którym znajduje się punk przejęcia, a także flaga, zależnie od trybu gry.

Kluczowe miejsce na mapie - Outpost 207 | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Kluczowe miejsce na mapie. Na placu pomiędzy budynkami bardzo często toczą się walki Tytanów. Na obu budynkach, które ogradzają plac, można się z powodzeniem usadowić i prowadzić celny ostrzał (niekoniecznie z broni snajperskiej).

Widoczne obserwatorium to również bardzo dobry punkt - Outpost 207 | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Widoczne obserwatorium to również bardzo dobry punkt ... obserwacyjny. Wewnątrz widocznego lekko z lewej budynku można odnaleźć flagę w trybie Capture The Flag.

W budynku, na dachu którego znajduje się wielkie działo, mieści się także punkt przejęcia. - Outpost 207 | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry
W budynku, na dachu którego znajduje się wielkie działo, mieści się także punkt przejęcia.

Generalnie rzecz biorąc walki na tej mapie toczą się głównie na dachach oraz w zamkniętych przestrzeniach. Starcia pomiędzy Tytanami mają miejsce zwykle pomiędzy dwoma głównymi budynkami, na otwartym placu.