Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Titanfall - poradnik do gry

Titanfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Airbase | Mapy w Titanfall poradnik Titanfall

Airbase

Mapa ta jest mapą całkiem dużą, a już na pewno wielopoziomową. Podzielona generalnie na dolny i górny poziom. Pełno tu punktów z których można obserwować większą część mapy. Walka ma miejsce głównie w pomieszczeniach (na dole) oraz na lądowisku (górny pokład).

Na mapie znajduje się jedna wieżyczka, blisko wejścia do punktu przejęcia w trybie Hardpoint (znajduje się tu również flaga w CTF) - Airbase | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Na mapie znajduje się jedna wieżyczka, blisko wejścia do punktu przejęcia w trybie Hardpoint (znajduje się tu również flaga w CTF). Wejść do budynku można tradycyjnie, z kilku stron - zarówno dołem, jak i górą.

Tyrolka na dachu w pobliżu wieżyczki. - Airbase | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry
Tyrolka na dachu w pobliżu wieżyczki.

Na dachu znajduje się linka, umożliwiająca szybkie przemieszczenie się o spory kawałek. W trybie Hardpoint prowadzi ona do punktu przejęcia, w CTF powinna być używana do szybkiej ewakuacji po przejęciu flagi.

Centralnym punktem na mapie jest lądowisko, przez które można wskoczyć na dół, gdzie znajdują się okrągłe platformy - Airbase | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Centralnym punktem na mapie jest lądowisko, przez które można wskoczyć na dół, gdzie znajdują się okrągłe platformy. To właśnie tutaj bardzo często rozgrywa się lwia część potyczek, gdyż miejsce to stanowi środkowy punkt, prowadzący z jednego końca mapy na drugi. Na screenie widoczny jest również punkt przejęcia, przy którego przejmowaniu warto schować się w pobliskich przejściach (metalowe "pudła"), gdyż jest się tu z każdej strony narażonym na ostrzał.

Kolejny z punktów przejęcia znajduje się z lewej strony mapy, niedaleko górnego pokładu - Airbase | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Kolejny z punktów przejęcia znajduje się z lewej strony mapy, niedaleko górnego pokładu. Połączony jest on linką z budynkiem znajdującym się niedaleko wieżyczki.

Hangar łączący dwie strony bazy lotniczej. - Airbase | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry
Hangar łączący dwie strony bazy lotniczej.

Z drugiej strony mapy znajduje się natomiast duży hangar, który prowadzi do placu z wieżyczką. W jego środkowym punkcie łączy się z okrągłym, centralnym pomieszczeniem mapy, gdzie znajduje się punkt przejęcia w trybie Hardpoint. Z jego dachu można obserwować sporą część mapy.

Ukazana na screenie rampa prowadzi na górne lądowisko - Airbase | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Ukazana na screenie rampa prowadzi na górne lądowisko. Bez problemu zmieści się tutaj Tytan.

Ostatnim wartym uwagi miejscem jest spory budynek, znajdujący się w jednym z końców mapy - Airbase | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Ostatnim wartym uwagi miejscem jest spory budynek, znajdujący się w jednym z końców mapy. Walka w tym miejscu toczy się głównie w trybie CTF, ponieważ tutaj właśnie znajduje się jedna z flag.

Zajęcie dobrej pozycji pozwala na prowadzenie skutecznego ostrzału. - Airbase | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry
Zajęcie dobrej pozycji pozwala na prowadzenie skutecznego ostrzału.

Reasumując, mapa ta stanowi świetne sprawdzenie ruchliwości gracza - można tu bowiem dostać się do wielu różnych, ciekawych miejsc, szczególnie tych górujących nad pewnym kawałkiem mapy. Zajęcie odpowiedniej pozycji pozwala na skuteczne prowadzenie ognia, a także rozpoznanie w terenie. Można więc podzielić tę mapę na 2 części - dolne jej tereny, gdzie walka toczy się głównie w pomieszczeniach oraz rozmaitych hangarach, a także górę, czyli miejsca, w których znajduje się dużo dachów oraz punktów pozwalających na zdobycie przewagi nad przeciwnikiem. Grając Tytanem uważaj w środkowym, okrągłym hangarze - możesz otrzymać trafienie z każdej strony.