Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Titanfall - poradnik do gry

Titanfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Klasy Tytana | Klasy w Titanfall poradnik Titanfall

Klasy Tytana

Tytani to duże, potężne maszyny, królujące na polu bitwy. Poszczególne klasy różnią się od siebie szybkością, pancerzem, uzbrojeniem oraz dostępnymi umiejętnościami, dlatego każdy pilot powinien posiadać odpowiedniego Tytana, który odzwierciedli jego styl gry - agresywny gracz zainwestuje w potężne uzbrojenie i mocny pancerz, kiedy sprytniejszy wybierze mobilniejszego Tytana z działkiem maszynowym, aby zachodzić wrogów od tyłu i atakować ich słabe punkty.

Nazwa: Assault - Klasy Tytana | Klasy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Nazwa: Assault

Chassis: Atlas

Weapon: XO-16 Chaingun

Tactical Ability: Vortex Shield

Ordnance: Rocket Salvo

Kit 1: Regen Booster

Kit 2: Auto Eject

Tytan mający walczyć w pierwszej linii. Jego broń sprawdza się idealnie przeciw piechocie oraz jest niesamowicie skuteczna przeciwko odsłoniętym punktom wrogich maszyn. Tarcza w połączeniu z Regen Booster pozwala na skuteczne wytrzymywanie ataków, zaś Auto-Eject sprawia, że nie musisz pamiętać o ewakuacji w razie niepowodzenia. Atlas pozwala na skuteczną walkę w każdy sposób i z każdym przeciwnikiem.

Nazwa: Tank - Klasy Tytana | Klasy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Nazwa: Tank

Chassis: Ogre

Weapon: 40 MM Cannon

Tactical Ability: Vortex Shield

Ordnance: Rocket Salvo

Kit 1: Nuclear Ejection

Kit 2: Survivor

Tank, jak nazwa wskazuje, jest świetnie opancerzonym Tytanem, który z powodzeniem może walczyć z innymi oraz wspierać piechotę. Zestaw Nuclear Ejection i Survivor pozwala na zrobienie prawdziwej jatki, gdyż masz więcej czasu na podejście do przeciwnika, szybkie ewakuowanie się i bum - wybuch bomby zniszczy lub poważnie uszkodzi wrogów znajdujących się w zasięgu eksplozji. Ogre znakomicie nadaje się do walki z innymi Tytanami, w czym pomaga również jego bardzo skuteczna broń. Jak na prawdziwego Tanka przystała nie bój się walki w zwarciu.

Nazwa: Artillery - Klasy Tytana | Klasy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Nazwa: Artillery

Chassis: Stryder

Weapon: Quad Rocket

Tactical Ability: Vortex Shield

Ordnance: Rocket Salvo

Kit 1: Regen Booster

Kit 2: Survivor

Stworzony, aby zadawać duże obrażenia z pewnej odległości, co umożliwia mu jego broń. Dzieła zniszczenia dopełni użycie salwy rakiet w odpowiednim momencie, natomiast zestawy zapewniają odpowiednią regenerację oraz czas potrzebny do ewakuacji. Chodzące działo Navarony, które dodatkowo, dzięki odpowiedniemu typowi (Stryder) jest bardzo szybkie i wyjątkowo zwrotne.