Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Titanfall - poradnik do gry

Titanfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ewakuacja (epilog) | Tryby Gry w Titanfall poradnik Titanfall

Ewakuacja (epilog)

W strefie ewakuacyjnej zawsze jest gorąco. - Ewakuacja (epilog) | Tryby Gry w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry
W strefie ewakuacyjnej zawsze jest gorąco.

Ewakuacja nie jest oddzielnym trybem gry, jest jednak bardzo ciekawym elementem, który występuje w niektórych, głównych trybach. Tryby Hardpoint oraz Attrition to jedne z nich. Ewakuacja następuje po zdobyciu przez jedną drużynę ustalonej ilości punktów lub upływie określonego czasu. Jest to moment, gdy wyłączona zostaje opcja respawnu, dlatego szczególnie uważaj. Ewakuacja wygląda troszkę inaczej, zależnie od tego, czy jesteś po wygranej, czy po przegranej stronie.

Jako strona zwycięska

Na Twojej mapie zostanie zaznaczone miejsce do którego masz się udać. Co oczywiste, w to samo miejsce będą zmierzać gracze drużyny przeciwnej. Nie pchaj się w sam środek strefy ewakuacyjnej - zamiast tego zaczaj się w dobrym miejscu i postaraj się wystrzelać kogo trzeba z bezpiecznej odległości. Sprawa jest prostsza, jeśli jesteś za sterami Tytana - możesz wtedy pokusić się o zniszczenie statku ratunkowego. Uważaj jednak, jeżeli na polu bitwy pozostały Tytany przeciwnika.

Jako strona przegrana

Po przegranej bitwie zostanie ogłoszona ewakuacja i wyznaczony punkt do którego musisz się udać. Pamiętaj, żeby nie pchać się w centrum walk - staraj się poruszać po obrzeżach mapy oraz używać płaszcza na otwartej przestrzeni. Jeżeli dotrzesz do punktu ewakuacyjnego jeszcze przed przybyciem statku ratowniczego, nie czekaj w strefie - wystawiasz się w ten sposób na ostrzał, gdyż nie tylko ty będziesz zmierzał do tego punktu. Lepiej odczekaj chwilę w pobliżu i staraj się wejść na pokład w odpowiednim momencie, tuż przed odlotem. Jeżeli możesz - skorzystaj z płaszcza. Dodatkowo, jeśli jesteś w Tytanie, pozostań w nim jak najdłużej możesz, uciekając z niego również tuż przed ewakuacją. Dzięki temu nie wystawisz się za wcześnie na ostrzał nieprzyjaciela.