Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Titanfall - poradnik do gry

Titanfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Boneyard | Mapy w Titanfall poradnik Titanfall

Boneyard

Mapa ta jest głównie otwarta, choć oczywiście nie brakuje tu pomieszczeń, w których znajdują się flagi i punkty przejęcia. Cała mapa została "poszatkowana" linkami, co znacząco ułatwi i przyśpieszy poruszanie się po niej. Znajdują się tu również 2 wieżyczki, z tego jedna raczej na uboczu, gdy druga w miejscu, gdzie toczy się duża część walk.

Zakopana budowla, w której znajduje się flaga w CTF - Boneyard | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Zakopana budowla, w której znajduje się flaga w CTF. Wejść do środka jest kilka, wliczając to od góry. Wokół tego miejsca i znajdującej się nieopodal wieżyczki często rozgrywają się starcia pomiędzy Tytanami.

Jeden z punktów przejęcia widoczny na screenie - Boneyard | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Jeden z punktów przejęcia widoczny na screenie. Tuż po wyjściu z niego znajduje się jedna z wieżyczek. Punk mogą przejmować również Tytani, często tu dochodzi do starć pomiędzy nimi.

Kolejna wieżyczka mieści się mniej więcej w centrum mapy, po wyjściu z budynku widocznego na screenie, w którym znajduje się jeden z punktów przejęcia - Boneyard | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Kolejna wieżyczka mieści się mniej więcej w centrum mapy, po wyjściu z budynku widocznego na screenie, w którym znajduje się jeden z punktów przejęcia.

Jedno z wejść do punktu przejęcia, znajdujące się na południowym krańcu mapy - Boneyard | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Jedno z wejść do punktu przejęcia, znajdujące się na południowym krańcu mapy. W środku jest całkiem ciasno, w kilku miejscach można się skutecznie schować, dlatego uważaj podczas szturmowania tego miejsca.

Widok z kręgosłupa znajdującego się nieopodal wieżyczki. - Boneyard | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry
Widok z "kręgosłupa" znajdującego się nieopodal wieżyczki.

Generalnie rzecz biorąc mapa ta oferuje więcej otwartych niźli zamkniętych terenów. Świetnie wpływa to na walkę między Tytanami, gdyż jest gdzie manewrować. Gracze pragnący walczyć w zwarciu powinni korzystać z tyrolek i przenosić się pomiędzy budynkami. Mapa oferuje w wiele świetnych miejsc dla snajperów - wystarczy wspiąć się na okoliczne wzgórza oraz pozostałości po żyjących tu stworzeniach ("kościane struktury").