Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Titanfall - poradnik do gry

Titanfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Polecane zestawy | Klasy w Titanfall poradnik Titanfall

Polecane zestawy

Mocne wejście to podstawa sukcesu. - Polecane zestawy | Klasy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry
Mocne wejście to podstawa sukcesu.

Poniżej zostały zamieszczone połączenia umiejętności, które są warte rozważenia ze względu na uzupełnianie się wzajemnie wybranych dodatków. Są to subiektywne zestawy, które mogą się spodobać jednej osobie, podczas gdy druga uzna, że "to się nie dodaje". Dlatego też zachęcam do eksperymentowania w poszukiwaniu własnych połączeń, dzięki którym osiągnie się maksymalne wzmocnienie i satysfakcję płynącą z odpowiedniego doboru umiejętności.

Dla Pilota

1. Cloak + Powercell - świetne połączenie. Pozwala na częste używanie płaszcza, dzięki czemu możesz zachodzić wrogich graczy i Tytanów od tyłu i flanki dużo częściej niż to normalnie możliwe.

2. Stim + Enhanced Parkour Kit - pozwala na szybsze bieganie, dodatkowo zwiększając regenerację. Świetnie nada się dla gracza ciągle pozostającego w ruchu oraz podczas ucieczek.

3. Frag grenade/Arc Grenade lub Arc Mine/Satchel Charge + Exploxives pack - proste zwiększenie liczby noszonych granatów/min. Przyda się podczas walk w pomieszczeniach.

4. Minion Detector + Enhanced Parkour Kit - bardzo przydatne połączenie, jeżeli chcesz zabić jak najwięcej botów w jak najkrótszym czasie, dzięki czemu będziesz mógł wezwać swojego Tytana wcześniej.

5. Stim + Warpfall Transmitter - pozwala na bardzo szybkie wejście do Tytana już po jego, równie szybkim, wezwaniu.

Dla Tytana

1. Vortex Shield + Regen Booster - po otrzymaniu obrażeń możesz użyć tarczy, aby bronić się przed kolejnymi atakami, a w tym czasie Twój pancerz ulegnie szybszej regeneracji.

2. Vortex Shield + Slaved Warheads - połączenie to pozwala na zachowanie równowagi w defensywie za pomocą tarczy oraz odpowiedniej celności w wirze walki, dzięki naprowadzającym rakietom.

3. Rocket Salvo lub Slaved Warheads + Fast Autoloader - pozwala na częstsze korzystanie z rakiet dzięki przyspieszonej regeneracji paska (Ordnance).

4. Nuclear Ejection + Survivor - przydatne, jeżeli chcesz walczyć do końca i zgotować wrogom piekło na ziemi. Pozwala na dłuższe utrzymanie się przy życiu, co daje czas na zbliżenie się do przeciwnika, ucieczkę i wielką, nuklearną eksplozję, która zadaje bardzo duże obrażenia.

5. Nuclear Ejection + Auto Eject - opcja dla graczy dbających o swoje K/D ratio. Z nią możesz być pewien, że zdążysz się ewakuować, a przy okazji być może kogoś załatwić eksplozją.