Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Titanfall - poradnik do gry

Titanfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise | Mapy w Titanfall poradnik Titanfall

Rise

Mapa ta złożona jest z dwóch otwartych, krańcowych przestrzeni, połączonych wąskimi drogami. Nie znajduje się tu żadna wieżyczka, jednakże jest tu pełno połączeń linowych, które pozwalają na sprawne poruszanie się po mapie. Nie uświadczysz tu również większych budynków, walkę przyjdzie zwykle toczyć w małych pomieszczeniach, na poziomie gruntu.

Jeden koniec mapy z widocznym punktem przejęcia - Rise | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Jeden koniec mapy z widocznym punktem przejęcia. Podwieszona lina prowadzi do samego centrum, gdzie można "przełączyć" się na kolejną. Z racji tego, że mapa jest całkiem spora jest to bardzo wydajny środek transportu.

Centrum mapy, to tutaj toczy się najwięcej walk, gdyż spotykają się na tym skrzyżowaniu piloci, a w szczególności Tytani, dla których drogi są całkiem wąskie, nie do końca pozwalają więc one na swobodne manewrowanie - Rise | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Centrum mapy, to tutaj toczy się najwięcej walk, gdyż spotykają się na tym skrzyżowaniu piloci, a w szczególności Tytani, dla których drogi są całkiem wąskie, nie do końca pozwalają więc one na swobodne manewrowanie. Punkt przejęcia widoczny na obrazku jest najczęściej przechodzącym z rąk do rąk. Przebywając w środku uważaj na piętro oraz na okna, przez które często będą wlatywać granaty.

Drugi koniec mapy, również z odkrytym terenem - Rise | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Drugi koniec mapy, również z odkrytym terenem. Znajdują się tu niewielkie budynki. Na obrazku widoczna również lina, które prowadzi mniej więcej do centrum mapy.

Przejazd tyrolką to najszybszy sposób na dostanie się do centrum walk. - Rise | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry
Przejazd tyrolką to najszybszy sposób na dostanie się do centrum walk.

Mapa ta mimo prostoty w swej budowie jest całkiem duża. Drogi łączące oba jej krańce to miejsca, gdzie najczęściej spotykają się Tytani. Ciężko jest tam skutecznie manewrować i unikać pocisków. Piloci natomiast walczą wokół krańcowych części mapy, jednakże cięższe walki toczą się głównie w małych budynkach w jej centrum. Linki łączą oba końce mapy, pozwalają więc na bardzo szybkie przemieszczanie się pomiędzy punktami przejęcia.