Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Titanfall - poradnik do gry

Titanfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Angel City | Mapy w Titanfall poradnik Titanfall

Angel City

Mapa ta złożona jest głównie z terenu miejskiego, znajduje się więc tutaj wiele budynków, dachów po których można skakać i zamkniętych pomieszczeń. Walki toczą się więc na dwóch płaszczyznach - na poziomie ulicy i w budynkach oraz na okolicznych dachach. Bez problemu znajdziesz tu miejsce, które pozwoli na "spoglądanie z góry" na innych. W przenośni i dosłownie - wykorzystaj przewagę, jaką daje wysokość.

W budynku pokazanym na obrazku znajduje się jeden z punktów przejęcia, natomiast na małym ganku tuż przed nim można znaleźć flagę, której skuteczna obrona jest możliwa zarówno z dachu, jaki i wnętrza widocznego budynku - Angel City | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

W budynku pokazanym na obrazku znajduje się jeden z punktów przejęcia, natomiast na małym "ganku" tuż przed nim można znaleźć flagę, której skuteczna obrona jest możliwa zarówno z dachu, jaki i wnętrza widocznego budynku.

W centrum mapy znajduje się budynek z małym dziecińcem - Angel City | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

W centrum mapy znajduje się budynek z małym dziecińcem. Jest to dwupoziomowy blok, w którym toczą się emocjonujące walki na bliskim dystansie. Do punktu przejęcia można dostać się klatką schodową, bądź oknami. W środku warto pozostawać w ciągłym ruchu, gdyż nigdy nie wiadomo skąd nadejdzie przeciwnik.

Hangar to miejsce, w którym znajduje się punkt przejęcia, a tuż obok niego, w wąskim przesmyku - flaga - Angel City | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Hangar to miejsce, w którym znajduje się punkt przejęcia, a tuż obok niego, w wąskim przesmyku - flaga. Ten punt, jako jedyny na mapie, może zostać przejmowany przez Tytana. Z racji dużej ilości miejsca przed samym hangarem często właśnie tu toczą się starcia mechów.

Wysokie budynki umożliwiają efektywne snajpienie. - Angel City | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry
Wysokie budynki umożliwiają efektywne snajpienie.

Mapa Angel City nie jest mapą wielką, nie znajdują się tu żadne wieżyczki, czy tyrolki. Nie są one potrzebne, gdyż przejście z jednego krańca mapy na drugi nie zajmuje wiele czasu. Walki toczą się głównie na małym dystansie i w pomieszczeniach. Okoliczne dachy stanowią natomiast świetne punkty obserwacyjne i pozwalają na dokładne prowadzenie ognia z dystansu. Tytani swe potyczki toczą na wąskich ulicach (uważaj więc, gdyż pole manewru jest tutaj ograniczone) oraz w okolicach hangaru.