Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Titanfall - poradnik do gry

Titanfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pilot Hunter | Tryby Gry w Titanfall poradnik Titanfall

Pilot Hunter

Niech no się tylko ktoś tu wychyli. - Pilot Hunter | Tryby Gry w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry
Niech no się tylko ktoś tu wychyli.

Pilot Hunter to tryb prawie identyczny, jak Attrition. Różnica polega tu głównie na tym, iż w tym deathmatchu naliczane są jedynie punkty zdobyte za zabójstwa dokonane na wrogich pilotach. Gra toczy się do określonego limitu punktowego, po którego osiągnięciu następuje epilog (również po upływie ustalonego czasu, w przypadku nieosiągnięcia zadanej ilości punktów). Za każde zabójstwo jednego pilota Twoja drużyna zyskuje 1 punkt.

Mimo, iż liczą się tylko zabójstwa dokonane na pilotach, warto trochę pobiegać za przeciwnikami sterowanymi przez AI, szczególnie na początku rozgrywki - skróci to znacząco czas potrzebny na wezwanie własnego Tytana, a to właśnie w nim będzie najłatwiej zabijać wrogich pilotów. Pamiętaj więc, że liczą się piloci, których zabijesz, ale możesz to robić również za pomocą swojego Tytana.

W trybie tym przydatne będą te umiejętności i zestawy, które wpływają na wybrany przez Ciebie styl gry. Z racji dynamiki rozgrywki oraz braku punktów kluczowych (np. flag) raczej ciężko będzie rozstawić miny i ładunki w dobrych miejscach - lepiej zabrać ze sobą granaty. Broń snajperska również może się nie sprawdzić, gdyż ciężko przewidzieć, gdzie w danym momencie jest przeciwnik - samemu również lepiej pozostać w ruchu. Przyda się również zestaw Auto Eject, dzięki czemu po stracie Tytana będziesz pewny, że przeciwnik (jeszcze) nie zdobędzie na Tobie punktu.