Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Titanfall - poradnik do gry

Titanfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nexus | Mapy w Titanfall poradnik Titanfall

Nexus

Miasteczko położone pośrodku niczego - tak można by opisać tą mapę. Główny ciężar gry toczy się w jej niewielkim centrum, zabudowanym głównie niedużymi budynkami. Na obrzeżach mapy nie dzieje się nic, chyba, że umówisz się z przeciwnym Tytanem na ustawkę.

Na południu mapy znajduje się miejsce, gdzie w trybie CTF leży flaga - Nexus | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Na południu mapy znajduje się miejsce, gdzie w trybie CTF leży flaga. Widoczna na obrazku jest również jedna z dwóch dostępnych na mapie wieżyczek.

W centrum miasteczka znajdują się niewielkie budynki - jeden z nich, ukazany na screenie, stanowi punkt przejęcia w trybie Hardpoint - Nexus | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

W centrum miasteczka znajdują się niewielkie budynki - jeden z nich, ukazany na screenie, stanowi punkt przejęcia w trybie Hardpoint. Trochę nad nim znajduje się druga z wieżyczek.

Duży budynek na wschodzie mapy, z większym placem przed nim, stanowi świetne miejsce obserwacyjne - Nexus | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Duży budynek na wschodzie mapy, z większym placem przed nim, stanowi świetne miejsce obserwacyjne. Często dochodzi tutaj do starć Tytanów. W środku wspomnianego budynku znajduje się punkt przejęcia.

Budynek pokazany na obrazku znajduje się niedaleko od drugiej zaprezentowanej wieżyczki - Nexus | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Budynek pokazany na obrazku znajduje się niedaleko od drugiej zaprezentowanej wieżyczki. Dach tego budynku stano dobry punkt obserwacyjny, natomiast w jego wnętrzu znajduje się flaga (CTF).

Ostatnie warte wzmianki miejsce to punkt przejęcia C - Nexus | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Ostatnie warte wzmianki miejsce to punkt przejęcia C. Znajduje się on na obrzeżu mapy, pod pokazanym na screenie budynkiem.

Mapa Nexus, mimo, że całkiem spora, główną część działań skupia w swoim centrum. Dachy średniej wielkości budynków pozwalają na rozpoznanie terenu. Tytani walczą głównie na ulicach oraz większych placach, rzadkością są walki gdzieś na uboczu. Z kolei jako pilot będziesz toczył walkę głównie na ulicach, na średnim dystansie oraz w pomieszczeniach. Na mapie znajduje się kilka punktów z których można pokusić się o używanie snajperki, jednakże zwykle jest się wtedy zbyt odkrytym, aby przynosiło to większe korzyści.