Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Titanfall - poradnik do gry

Titanfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Training Ground | Mapy w Titanfall poradnik Titanfall

Training Ground

Mapa w kształcie kwadratu, podzielona na dwa sektory, każdy domyślnie zajmowany przez jedną stronę. W centralnym punkcie znajduje się wielki hangar, w którym toczą się głównie walki. Reszta mapy to raczej otwarte przestrzenie, z niskimi zabudowaniami, szczególnie wokół wieżyczek oraz punktów przejęcia.

Na środku mapy znajduje się duży hangar, całkiem zabudowane pomieszczenie - Training Ground | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Na środku mapy znajduje się duży hangar, całkiem zabudowane pomieszczenie. Wejścia do niego znajdują się również po bokach, jednakże to na środku toczą się główne walki, gdyż mieszczą się tu również Tytani. W trybie Hardpoint znajduje się tutaj punkt przejęcia, pomiędzy pudłami umieszonymi na środku przejścia. Przejmując go uważaj, gdyż jesteś nastawiony na ostrzał z każdej strony, a także bardzo łatwo wrzucić tam granat.

Przejazd tyrolką pozwala na szybkie wkroczenie do akcji po przeciwnej stronie hangaru. - Training Ground | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry
Przejazd tyrolką pozwala na szybkie wkroczenie do akcji po przeciwnej stronie hangaru.

Po bokach wspomnianego hangaru znajdują się również liny, umożliwiające zjazdy. Dostać się na nie można z wieżyczek, które znajdują się kilka kroków wcześniej od hangaru. Dzięki użyciu lin możliwe również staje się wejście na dach hangaru, co zapewnia świetne pole obserwacyjne nad całą mapą.

W prawym krańcu mapy, po jednej ze stron (IMC) znajduje się wieżyczka oraz kolejny punkt przejęcia - Training Ground | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

W prawym krańcu mapy, po jednej ze stron (IMC) znajduje się wieżyczka oraz kolejny punkt przejęcia. W trybie Capture The Flag znajdziesz tu również flagę. W widocznym na screenie miejscu (tak jak ustawiony jest celownik broni) znajduje się mały korytarzyk, w którym często można spotkać przeciwników broniących tego miejsca.

Kolejna wieżyczka znajduje się niedaleko punktu przejęcia (patrz screen) po drugiej stronie hangaru (Militia) - Training Ground | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Kolejna wieżyczka znajduje się niedaleko punktu przejęcia (patrz screen) po drugiej stronie hangaru (Militia). Wejść do zniszczonego budynku można zarówno przez okno, jak i tradycyjnie, schodami.

Miejsce, w którym znajduje się flaga mieści się w prawym krańcu mapy, tym razem po drugiej stronie hangaru - Training Ground | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Miejsce, w którym znajduje się flaga mieści się w prawym krańcu mapy, tym razem po drugiej stronie hangaru. Obok znajduje się również wieżyczka, z której za pomocą linki można szybko przedostać się na "swoją" stronę.

Tunele pomiędzy wieżyczkami. - Training Ground | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry
Tunele pomiędzy wieżyczkami.

Warto również wspomnieć, że po obu stronach mapy znajdują się tunele, które chronią przed wystawianiem się na otwartej przestrzeni.

Podsumowując, nie jest to duża mapa, można powiedzieć, że są to dwa symetrycznie odbite tereny, przedzielone dużym hangarem. Na całej mapie znajdują się w sumie 4 wieżyczki oraz, po obu stronach, linki umożliwiające szybkie przemieszczanie się z jednego krańca na drugi. Z dachu wspomnianego hangaru można z powodzeniem obserwować całą mapę i prowadzić skuteczny ogień z broni snajperskiej.