Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Titanfall - poradnik do gry

Titanfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Colony | Mapy w Titanfall poradnik Titanfall

Colony

Kolonia to na wpół otwarta, a na wpół zamknięta mapa. Generalnie walka toczy się tu jednak na zewnątrz, na ulicy oraz dachach średniej wielkości budynków. Centrum mapy jest niewielkie, wroga można tu spotkać na każdym kroku. Okolice okalające środek są natomiast terenami całkiem otwartymi, gdzie rozgrywa się wiele pojedynków Tytanów.

Na skraju kolonii znajduje się niewielki hangar, na piętrze którego jest punkt przejęcia - Colony | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Na skraju kolonii znajduje się niewielki hangar, na piętrze którego jest punkt przejęcia. Pojawi się tu również flaga w trybie Capture The Flag.

W centrum można natrafić na wysoką wieżyczkę, na która można się wdrapać - Colony | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

W centrum można natrafić na wysoką wieżyczkę, na która można się wdrapać. Zapewnia ona świetny punkt obserwacyjny, z łatwością można z niej atakować również wrogie maszyny. Jesteś jednak całkiem widoczny w tym miejscu dla innych pilotów, a ucieczka spod ostrzału nie zawsze zakończy się sukcesem.

Kolejny budynek z punktem przejęcia również znajduje się na skraju mapy - Colony | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Kolejny budynek z punktem przejęcia również znajduje się na skraju mapy. Punk, w którym znajduje się flaga, mieści się na placu przed tym budynkiem.

Centrum zbudowane jest głównie z niewielkich budynków, po dachach których najlepiej się przemieszczać - Colony | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Centrum zbudowane jest głównie z niewielkich budynków, po dachach których najlepiej się przemieszczać. Łatwo jest stąd atakować Tytanów - możliwe jest oddanie strzału i szybka ucieczka na inny dach nim wróg zorientuje się, co go trafiło.

Centralna wieża zapewnia świetny widok na całą mapę. - Colony | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry
Centralna wieża zapewnia świetny widok na całą mapę.

Generalnie mapa składa się z centrum i jej obrzeży. Zabudowanie środka to głównie niewielkie i średnie budynki, z wysoką wieżą pośrodku. Tutaj, na dachach i uliczkach, rozgrywa się większość pojedynków pomiędzy pilotami. Na obrzeżach natomiast znajdują się otwarte tereny, gdzie łatwiej manewrować Tytanem. Nie jest się też wtedy tak bardzo narażonym na ostrzał z dachów.