Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Titanfall - poradnik do gry

Titanfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Demeter | Mapy w Titanfall poradnik Titanfall

Demeter

Niewielkich rozmiarów mapka, złożona głównie z otwartych przestrzeni, posiadająca jednak centralny budynek, a także kilka pomniejszych. Walka toczy się tutaj głównie na średnim dystansie, Tytani mają całkiem sporo miejsca na odpowiednie wykonywanie manewrów. Szczególnie uważaj w pomieszczeniu z reaktorem, gdyż tam miejsca nie jest już zbyt dużo.

Jedna z 2 głównych dróg okalających centralny budynek na mapie - Demeter | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Jedna z 2 głównych dróg okalających centralny budynek na mapie. W pomieszczeniu z lewej strony znajduje się punkt przejęcia w trybie Hardpoint.

Jedno z wejść do pomieszczenia z reaktorem - Demeter | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Jedno z wejść do pomieszczenia z reaktorem. Jest to centralny budynek na mapie, wystarczająco duży również dla Tytanów. Toczy się tu duża część walk. Z dachu można obserwować całą mapę. Patrząc w tył od miejsca ukazanego na screenie można znaleźć większy budynek, w którym znajduje się jedna z flag (Capture The Flag).

Boczne, mniejsze budynki, znajdujące się na skraju mapy - Demeter | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Boczne, mniejsze budynki, znajdujące się na skraju mapy. W punkcie przejęcia znajduje się także flaga w CTF.

Inne z wejść do pomieszczenia z reaktorem, w którym znajduje się punkt przejęcia. - Demeter | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry
Inne z wejść do pomieszczenia z reaktorem, w którym znajduje się punkt przejęcia.

Mapa Demeter jest mapą raczej otwartą - walki w pomieszczeniu toczą się głównie w budynku z reaktorem, a także w rurach, których na mapie znajduje się spora ilość. Mogą się w nich ukrywać piloci. Tytani wchodzący do głównego pomieszczenia powinni uważać, gdyż nie ma w nim zbyt wiele miejsca na wyszukane manewry. Dach centralnego budynku zapewnia dobrą widoczność na dużą część mapy.