Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Titanfall - poradnik do gry

Titanfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Corporate | Mapy w Titanfall poradnik Titanfall

Corporate

Mapa, której lwią część stanowią duże budynki, w których poruszać mogą się nawet Tytani. Połączone są one tunelami, tak więc można przechodzić z jednego do drugiego nie wchodząc na ulicę. Dachy zapewniają świetne miejsce dla snajperów, natomiast reszta pilotów będzie zapewne walczyć w budynkach, na bliskim dystansie.

Centralny dziedziniec z posągiem Tytana - Corporate | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Centralny dziedziniec z posągiem Tytana. Po prawej stronie widoczne połączenie pomiędzy budynkami. W środku znajduje się punkt przejęcia. Jedno z miejsc, w których dochodzi do częstych starć pomiędzy mechami.

Wejście od strony dziedzińca - Corporate | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Wejście od strony dziedzińca. Na wprost znajduje się punkt przejęcia. Pomieszczenie jest tak duże, że bez problemu zmieszczą się tutaj Tytani.

Kolejne połączenie pomiędzy budynkami - Corporate | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Kolejne połączenie pomiędzy budynkami. W środku budynku znajduje się punkt przejęcia. Wskakując na jego dach można zapewnić sobie sporą przewagę wysokości. Do budynków "podpięte" są również platformy, pozwalająca na bieganie wokół nich.

Droga pomiędzy budynkami, bardzo często tutaj rozgrywają się pojedynki, które toczą między sobą Tytani - Corporate | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Droga pomiędzy budynkami, bardzo często tutaj rozgrywają się pojedynki, które toczą między sobą Tytani. Pamiętaj, że nie jest tu zbyt wiele miejsca na manewrowanie, jednak na pewno więcej niż wewnątrz budynku.

Wnętrze głównego budynku jest bardzo szerokie i wystarczające dla Tytana. - Corporate | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry
Wnętrze głównego budynku jest bardzo szerokie i wystarczające dla Tytana.

Walka na tej mapie toczy się głównie w pomieszczeniach, na niewielkim dystansie. Możliwe jest tutaj jednak skuteczne kampienie, szczególnie na dachach i wyższych platformach przed dziedzińcem. Walcząc Tytanem wewnątrz budynków musisz być ostrożny, aby nie dać zajść się od tyłu. Ciężko jest manewrować na tym wąskim terenie.