Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Titanfall - poradnik do gry

Titanfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Overlook | Mapy w Titanfall poradnik Titanfall

Overlook

Duża mapa, w której walka toczy się generalnie wewnątrz pomieszczeń, jednakże niekoniecznie w bardzo bliskim dystansie. Na mapie znajduje się spora liczba hangarów z mniejszymi budynkami, a także pewne otwarte przestrzenie, gdzie głównie toczą się walki Tytanów. Nie ma tu wieżyczek, natomiast tyrolek jest mało i generalnie ich używanie nie jest jakoś specjalnie pomocne w pokonywaniu odległości.

Jeden z głównych pokładów - Overlook | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Jeden z głównych pokładów. Pod nim znajduje się punkt przejęcia, do którego wejść można przez "dziurę" w drodze.

Wejście do punktu przejęcia od strony innego otwartego hangaru - Overlook | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Wejście do punktu przejęcia od strony innego otwartego hangaru. Można się tu również dostać z wewnątrz widocznego na screenie budynku, w którym w trybie Capture The Flag znajduje się jedna z flag.

Okrągły otwarty pokład, w którym toczą się głównie starcia Tytanów - Overlook | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Okrągły otwarty pokład, w którym toczą się głównie starcia Tytanów. Drogami można dostać się do bardziej krytych hangarów.

Mimo wielu zamkniętych przestrzeni walki, które toczą się w hangarach mają miejsce zwykle na większym dystansie, z racji wielkości pomieszczeń - Overlook | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Mimo wielu zamkniętych przestrzeni walki, które toczą się w hangarach mają miejsce zwykle na większym dystansie, z racji wielkości pomieszczeń. Na screenie jeden z dużych hangarów, w budynku z lewej strony znajduje się flaga oraz punkt przejęcia.

Jedne z nielicznych tyrolek. - Overlook | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry
Jedne z nielicznych tyrolek.

Podsumowując, mapa ta jest połączeniem terenów otwartych oraz zamkniętych, o dużym polu powierzchni. Sprawia to, że walki toczące się w dużych hangarach oraz na zewnątrz prowadzone są z dystansu. Bliższego kontaktu można spodziewać się w pomieszczeniach z punktami przejęcia oraz flagami. Prowadząc Tytana uważaj szczególnie, aby nie dać się wciągnąć za bardzo do środka - otwarta przestrzeń pozwala na większą manewrowość.