Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Titanfall - poradnik do gry

Titanfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Broń Tytana | Uzbrojenie Titanfall poradnik Titanfall

Broń Tytana

Twój Tytan, będący bronią samą w sobie, ma do wyboru tylko jeden rodzaj głównej pukawki, dlatego warto się zastanowić nad sposobem prowadzenia walki, gdyż każda broń sprawdzi się w innej sytuacji. Jedna będzie szybka, ale zadająca stosunkowo niewielkie obrażenia, podczas gdy kolejna okaże się zabójcza, ale bardzo powolna.

Poniżej lista dostępnych pukawek.

Nazwa: 40MM Cannon - Broń Tytana | Uzbrojenie Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Nazwa: 40MM Cannon

Attachment: brak

Mods: Factory Issue, Burst Fire, Extended Magazine (+5)

Factory Issue - podstawowy wybór, Burst Fire - zwiększa pojemność o 1 pocisk oraz strzela pociskami po 3 na raz, Extended Magazine - zwiększa pojemność magazynka.

Opis: Broń bardzo dobra przeciwko wrogim Tytanom, sprawdzi się również przeciwko piechocie. Dobra celność i przyzwoita szybkostrzelność oraz całkiem duże zadawane obrażenia czynią z tej armaty jedną z lepszych broni. W trybie Last Titan Standing szczególnie sprawdzi się z ulepszeniem Burst Fire, dzięki czemu pozwoli na szybkie oddawanie celnych, zabójczych salw.

Nazwa: Quad Rocket - Broń Tytana | Uzbrojenie Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Nazwa: Quad Rocket

Attachment: brak

Mods: Factory Issue, Extended Magazine (+1), Rapid Fire

Factory Issue - podstawowy wybór, Extended Magazine - zwiększa pojemność magazynka, Rapid Fire - zwiększa pojemność o 8 pocisków, w tym trybie rakiety są wystrzeliwane pojedynczo, zwiększa to szybkość i celność, ale znacząco obniża siłę ognia.

Opis: Najpotężniejsza z dostępnych broni, o bardzo dobrym zasięgu i zadawanych obrażeniach, jednakże powolna - wystrzeliwuje 4 rakiety po czym wymaga przeładowania. Idealna do ataków z daleka, taktyką hit & run. Po zaimplementowaniu ulepszenia Rapid Fire strzela rakietami pojedynczo, co znacząco zwiększa szybkostrzelność, ale negatywnie wpływa na zadawane obrażenia. Mimo niezaprzeczalnych zalet posiada jedną, główną wadę - dość łatwo zablokować ją za pomocą Vortex Shield lub po prostu wykonując unik.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie