Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Titanfall - poradnik do gry

Titanfall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lagoon | Mapy w Titanfall poradnik Titanfall

Lagoon

Malownicza mapa, o sporych rozmiarach, zdominowana głównie przez otwarte przestrzenie i średniej wielkości budynki, połączone zwykle linami, umożliwiającymi szybką podróż pomiędzy nimi. Na poziomie ziemi znajduje się również kilka tuneli wydrążonych w górach, które umożliwiają pokonywanie mapy "bokiem", omijając większość przeciwników.

Ukazany na screenie budynek mieści nie tylko punkt przejęcia, ale także znajduje się w nim flaga - Lagoon | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Ukazany na screenie budynek mieści nie tylko punkt przejęcia, ale także znajduje się w nim flaga. Można z niego łatwo podróżować do innych miejsc na mapie za sprawą tyrolki przyczepionej na dachu.

Budynek z punktem przejęcia, znajdującym się wewnątrz, w dużej sali - Lagoon | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Budynek z punktem przejęcia, znajdującym się wewnątrz, w dużej sali. Widać wychodzące z niego linki, które prowadzą do innych budowli, bliżej końca mapy.

Plaża, dzika plaża - Lagoon | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Plaża, dzika plaża. Z lewej strony widoczny mały domek, w środku którego znajduje się punkt przejęcia oraz flaga w CTF.

Po lewej stronie od pokazanego uprzednio punktu znaleźć można skarpę, a na niej kolejny domek - Lagoon | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry

Po lewej stronie od pokazanego uprzednio punktu znaleźć można skarpę, a na niej kolejny domek. Połączony jest on liną z pierwszym pokazanym dużym budynkiem (punkt przejęcia A). Idealna pozycja snajperska.

Morza szum, ptaków śpiew... - Lagoon | Mapy w Titanfall - Titanfall - poradnik do gry
Morza szum, ptaków śpiew...

Mapa Lagoon należy do map dużych. Wszystkie ważniejsze punkty połączone są za pomocą linek, a walka toczy się zarówno na otwartych przestrzeniach, jak i wewnątrz pomieszczeń. Okoliczne skały pozwalają na dobre ukrycie się, celem obserwowania mapy bądź używania snajperki. Duża ilość miejsca pozwala również na swobodne toczenie walk Tytanów, nie ma tu zbyt wielu ciasnych przejść, dlatego unikanie rakiet nie powinno stanowić problemów.