Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Przygody Tintina: Gra Komputerowa - poradnik do gry

Przygody Tintina: Gra Komputerowa - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przygody Tintina: Gra Komputerowa - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Niniejszy poradnik pozwoli Ci na przejście całego trybu fabularnego gry w taki sposób, aby w przypadku grania na konsolach zdobyć możliwie najwięcej Osiągnięć/Trofeów za pokonanie przeciwników - Przygody Tintina: Gra Komputerowa - poradnik do gry

Niniejszy poradnik pozwoli Ci na przejście całego trybu fabularnego gry w taki sposób, aby w przypadku grania na konsolach zdobyć możliwie najwięcej Osiągnięć/Trofeów za pokonanie przeciwników. Ponadto w oddzielnym dziale zostały dokładnie opisane wraz ze screenami miejsca, w których ukryte są tzw. Złote Kraby, czyli inaczej mówiąc "znajdźki" odblokowujące w grze dodatkowe premie.

W przypadku wersji PC zalecamy granie przy pomocy joypada, który spełnia swą rolę lepiej niż predefiniowane klawisze klawiatury i myszki. W razie jednak korzystania z tych urządzeń, zalecamy zapoznać się dokładnie z poradnikiem dostępnym z głównego menu gry, który opisuje który klawisz do czego służy zarówno w trybie platformowym, jak i sterowania pojazdami - motocyklem i samolotem.

Ściany, po od których można odbijać się by dostać się w wyżej położone miejsce tylko w części przypadków oznaczone są szachownicą widoczną na poniższym obrazku. Jeżeli można dostać się w sekretne miejsce nieoznaczone szachownicą, zostało to zaznaczone w tekście.

Większość zwykłych przeciwników nie stanowi żadnego wyzwania - Przygody Tintina: Gra Komputerowa - poradnik do gry

Większość zwykłych przeciwników nie stanowi żadnego wyzwania. Wystarczy jedynie kilka uderzeń pięścią by się ich pozbyć. Nieco inaczej ma się sprawa z bandytami wyposażonymi w broń palną. Co prawda oni też są podatni na uderzenia pięścią, ale najlepiej unikać z nimi konfrontacji twarzą w twarz i za każdym razem starać się ich zachodzić od tyłu. W niniejszym poradniku zostały opisane prawie wszystkie spotkania z tymi niebezpiecznymi typami wraz ze sposobem pozbycia się ich bez ataku frontalnego.

Przemek "g40st" Zamęcki (www.gry-online.pl)

1 - Przygody Tintina: Gra Komputerowa - poradnik do gry
2 - Przygody Tintina: Gra Komputerowa - poradnik do gry

Autor Poradnika

Przemysław Zamęcki

Przemysław Zamęcki

Grał we wszystko na wszystkim. Fan retro gratów i gier w pudełkach, które namiętnie kolekcjonował. Spoczywaj w pokoju przyjacielu - 1978-2021

więcej


Informacje o Przygody Tintina: Gra Komputerowa - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 35, ilustracje: 274 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Przygody Tintina: Gra Komputerowa - poradnik do gry