Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

L.A. Noire - poradnik do gry

L.A. Noire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Shamus To The Stars | Fabuła - Główne | Osiągnięcia w LA Noire L.A. Noire poradnik, solucja

Shamus To The Stars

Nagroda Xbox 360: 80 punktów

Opis: Musisz zaliczyć wszystkie śledztwa (Cases) i na koniec każdego z nich zostać nagrodzonym maksymalną liczbą pięciu gwiazdek. Bardziej szczegółowe informacje znajdują się poniżej.

O tym ile zdobyłeś gwiazdek po raz pierwszy poinformowany zostaniesz po ukończeniu piątego śledztwa, czyli Case 5 - The Drivers Seat - Shamus To The Stars | Fabuła - Główne | Osiągnięcia w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

O tym ile zdobyłeś gwiazdek po raz pierwszy poinformowany zostaniesz po ukończeniu piątego śledztwa, czyli Case 5 - The Driver's Seat. Gra wyświetli wtedy okno podsumowania podobne do zaprezentowanego powyżej. Najważniejsze pole to oczywiście Case Closed, gdyż to właśnie w tym miejscu znajduje się informacja odnośnie liczby gwiazdek. Uwaga! Jeżeli za pierwszym razem nie uda Ci się osiągnąć najlepszego wyniku, to dane śledztwo z poziomu menu głównego gry możesz bezproblemowo powtórzyć.

Wymagania do zdobycia pięciu gwiazdek:

  • Clues Found - Postaraj się odnaleźć wszystkie ślady rzeczowe z danego śledztwa. Szczegółowe informacje odnośnie ich zdobywania znajdują się w głównym poradniku do gry.
  • Questions Correct - Postaraj się zadać przesłuchiwanym osobom wszystkie możliwe pytania i za każdym razem zachowaj się we właściwy sposób (opcja Truth, Doubt lub Lie). Szczegółowe informacje odnośnie odbywania pomyślnych przesłuchań znajdują się w głównym poradniku do gry.
  • Vehicle Damage - Pole to na koniec śledztwa musi pokazywać jak najniższą wartość. W celu zagwarantowania sobie sukcesu musisz unikać uszkadzania pojazdów, niezależnie od tego czy sam nimi kierujesz czy są to auta należące do innych mieszkańców Los Angeles.
  • Injuries - Pole to na koniec śledztwa musi pokazywać jak najniższą wartość. W celu zagwarantowania sobie sukcesu musisz unikać przypadkowego potrącania i ostrzeliwania przechodniów oraz innych funkcjonariuszy.
  • City Damage - Pole to na koniec śledztwa musi pokazywać jak najniższą wartość. W celu zagwarantowania sobie sukcesu musisz unikać demolowania przedmiotów z otoczenia. Do tej kategorii wliczane są lampy, słupy, parkometry, ławki i inne tego typu interaktywne obiekty.

Ogólne wskazówki:

  • W trakcie przemieszczania się po mieście unikaj szybkiej jazdy, gdyż to właśnie ona jest najczęstszym powodem otrzymywania kar z tytułu demolowania otoczenia i uszkadzania pojazdów. Dobrym pomysłem jest wybieranie głównych, szerokich ulic miasta oraz częste proszenie partnera o to żeby dowiózł detektywów do kolejnej lokacji.
  • Rozważ zajęcie się wyłącznie rozwiązywaniem głównych śledztw, ignorując otrzymywane równolegle zadania poboczne (Street Crimes). Te misje najlepiej pozaliczać dopiero po ukończeniu gry, naturalnie z wykorzystaniem opcji powtarzania wybranych rozdziałów.
  • Jeżeli w trakcie obowiązkowego pościgu samochodowego czy zażartej wymiany ognia zbytnio "nabroisz" załaduj ostatni punkt kontrolny i powtórz daną scenę. Zmniejszy to ryzyko uzyskania mniejszej liczby gwiazdek na koniec śledztwa.