Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

L.A. Noire - poradnik do gry

L.A. Noire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Keep A Lid On | Akcja | Osiągnięcia w LA Noire L.A. Noire poradnik, solucja

Keep A Lid On

Nagroda Xbox 360: 15 punktów

Opis: Musisz wygrać pojedynek wręcz, nie doprowadzając jednocześnie do strącenia kapelusza głównego bohatera. Bardziej szczegółowe informacje znajdują się poniżej.

Osiągnięcie to możesz zdobyć w trakcie dowolnego pojedynku wręcz, choć dobrze byłoby wybrać taką walkę, którą poprzedza utworzenie punktu kontrolnego - Keep A Lid On | Akcja | Osiągnięcia w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Osiągnięcie to możesz zdobyć w trakcie dowolnego pojedynku wręcz, choć dobrze byłoby wybrać taką walkę, którą poprzedza utworzenie punktu kontrolnego. Sprawi to, że w przypadku ewentualnej porażki nie będziesz musiał powtarzać dłuższego fragmentu gry, tak by zagwarantować sobie kolejną szansę na stoczenie pojedynku. W trakcie walki pamiętaj przede wszystkim o stosowaniu bloku, mając wciśnięty przycisk X. Przeciwnika najprościej jest atakować zwykłymi ciosami, choć jeżeli bezbłędnie wychodzą Ci kontrataki, to z nich również możesz korzystać.

Kontynuuj wyprowadzanie ciosów do momentu otrzymania informacji o możliwości dobicia przeciwnika - Keep A Lid On | Akcja | Osiągnięcia w LA Noire - L.A. Noire - poradnik do gry

Kontynuuj wyprowadzanie ciosów do momentu otrzymania informacji o możliwości dobicia przeciwnika. Wciśnij wtedy wskazany przez grę przycisk, kończąc walkę i zdobywając osiągnięcie.